Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last clanı hakkında /Ares

xXTaLkativeXx

Öne çıkan mesajlar

Charım 2 ay önce şifre sorunu yüzünden gitmişti Ve Anything die bi clandaydım ve bu hafta içerisinde o clan dağılmıştı ve yerine The Last clanı die aynı playerlardan oluşan bi cLan kuruldu ve benim charım şu an o clanda ve ben girmeden o clana girmiş Böle bişiy olması sizce olablir mi yoksa gerçekten bu TheLast clanının alayı .. Ölemi Sizce mantıklı bir yanı varmı ?[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

charın onların elinde gibi bi açıklama yapabilirim talka..yada belkide charın onları özlemiştir geri dönmüştür dagıldıktan sonra..yada name change atmışlardır clana..ama ilk cümle %100 dogru gibi.[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%70
200k+nps
Polifonik_Osuruk
Areste Chitin Bow +7///Enion Bow +7 alacağım pm me plz.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl yani onların elinde.Onları tanıyormusun talka.Şifreni onlar degiştirmiş olamaz herhalde.Ama werdiysen birisine ıd şifre bilemem.Poli sende eskiden o klandaydın .Öyle birşey yapacaklarını nasıl düşünüyorsun hayret ama şifreni sen kendinmi degiştirdin yoksa anything(the last) klanından birisine mi söyledin al sana ıd şifre weriyorum şifremi deiştir.2. sini yaptıysan polinin dedigi dogru.[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

bende o clandaydım evet.arkadaşımla aynı clanda olalım diye beraber girmiştik o clana daha sonra tartıştım çıktım ama bu olay çok daha üzücü.talkative 2 aydır pw bekliyo ama charı başkalarının ellerinde...[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%70
200k+nps
Polifonik_Osuruk
Sosyal ağlarda paylaş

bende geçen gün öylesine bi clana girdim.daha sonra başka bi karakterimle moradonda dolaşırken liderin clanı disband ettiğini gördüm.clana girdiğim karakterle oyuna girdiğimde adam başka bi clandaydı saçma sapan bi clan bu bi bug sanırım ama sen invalid pw diosun onu bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 01 Ocak 2006 21:58 tarihinde demiş ki:
bende o clandaydım evet.arkadaşımla aynı clanda olalım diye beraber girmiştik o clana daha sonra tartıştım çıktım ama bu olay çok daha üzücü.talkative 2 aydır pw bekliyo ama charı başkalarının ellerinde...

Böle bir oyunu ben 1.5 senedir 215 k np yi 2 ayda gece gündüz kasarak emek vererek oynamıştım bu kadarmış[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

clan bug duzeltildiginden beri ba$ka bir bug ortaya cikti. benim ba$imdan gecen basit bi olayi anlatayim..

arkada$im bir clan kurdu ve beni asist yapti clana aradan bi kac gun gecti clana biz kimseyi almadigimiz halde insanlar girmeye clan kurucusunun listesinde gozukmuyor ama adamin tepesinde bizim clanin adi var bundan killandik ve arkada$ clani dagitacagini soyledi.

ertesi gun clani dagitmi$. yeni bir clan acmi$ toparlami$ herkesi. neyse ben 2-3 gun girmedim o sirada oyuna ve o aradan sonra oyuna girdigimde kimse beni davet etmeden clana asist olarak girmi$tim. kimse $ifremi bilmiyor -buna %100 eminim- ama bi $ekilde ben bozulan clanin yerine kurulan clanda asisttim ve haala da o $ekilde devam ediyor :)

belki bununla alakali bi$i olabilir. payla$mak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
punishmyheaven, 01 Ocak 2006 22:03 tarihinde demiş ki:
clan bug duzeltildiginden beri ba$ka bir bug ortaya cikti. benim ba$imdan gecen basit bi olayi anlatayim..

arkada$im bir clan kurdu ve beni asist yapti clana aradan bi kac gun gecti clana biz kimseyi almadigimiz halde insanlar girmeye clan kurucusunun listesinde gozukmuyor ama adamin tepesinde bizim clanin adi var bundan killandik ve arkada$ clani dagitacagini soyledi.

ertesi gun clani dagitmi$. yeni bir clan acmi$ toparlami$ herkesi. neyse ben 2-3 gun girmedim o sirada oyuna ve o aradan sonra oyuna girdigimde kimse beni davet etmeden clana asist olarak girmi$tim. kimse $ifremi bilmiyor -buna %100 eminim- ama bi $ekilde ben bozulan clanin yerine kurulan clanda asisttim ve haala da o $ekilde devam ediyor :)

belki bununla alakali bi$i olabilir. payla$mak istedim.

peki..bu kadar isim arasından neden talkative charı? hem eski clana girmiş hem yeni clana?bunun bi açıklaması yok..barış charımın pw si gelicek diye beklerken birileri sefasını sürüyo bence charının..[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%70
200k+nps
Polifonik_Osuruk
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gerçekten çok üzücü ama bak bence klan bug wardır.Başka bişey olamaz zaten.Sen diyorsun kimseye şifremi wermedim diyorsun.O zaman adamlar şifreni deişmiş olamaz.Bide merak ettim sen şifreni nasıl kaybettin .Nereye göndermiştinde mağdur oldun?[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 01 Ocak 2006 21:50 tarihinde demiş ki:
hala charım İnvailed Psw Durumunda ...

Aynen ya kafayı yiycem şifreyi bile değiştirmedim durup dururken oldu!! offf of![signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x(invalid pasword)
Diez/VisuaL_RT/Berserker Hero/lvl6x
Olympia/ShadowHunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

talk. bızım clan dagıldıgında login oldugumda baska bır clanda gozuktum bu olabılır ama ben senın carı geçen gordum cz de[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

mageyi oyunda gördüm ? Güzel bir gelişme gerçekten ben burda charım şifresii beklerken başkarı Thelast clanından bazı kişiler oyuna girip artık ne yapıyorsan charımla oynuyor bile

yane charım the last clanı almış. hLL olsun hepsine Lvl 70 olmuş adam olamamış adamlar var demekki o clanda :/[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...