Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloNET 128 k hiz yapiyor !?!

unity100

Öne çıkan mesajlar

140 a cıkıyo bende ama hatlarım cok iyi

ankara bahçelievler super hızlı

ama interaktif işte onlar tek sorun[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

aktif kablo 128 kb sağlıyo tum uyelere 128 alırsan 256 saglıyo cok saglam hatlarıda iyi ama işte

adamlar malak[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

aktif kablo uzanlarin degil miydi ? gecen biri forumlarda bagiriyodu adami maymun etmisler.

128 k diyosunuz hala anlatamadim, 128 kilobit degil, 132.8 kilobayt cekiyor. yani 1024 kilobitin uzerinde.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Erutan, 21 August 2003 21:22 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bunlar yalan değil bende 180k la geceleri downlad yapıyorum yalan değil hatta SS cekiyim bi[hline]Kekliği hö?...

Kimse yalancısınız demiyorki kendinizi kaptırıp bunun hep böyle gideceğine inanmayın diye diyoz :d adamların sağı solu belli dğeilki bugun böyle yarın öyleler.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aktif kabloda millet uncap durumda, birbirinin bağlantısını kısıtlıyor diye duyumlar almıştım ben.

Pek bir folloş bir denetleme yapmakta aktif kablo.. Tabii duydum sadece.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

duyduğuma göre KabloNet (türk telekomun)
64 k aslında 128 k hızında,
128 k aslında 192 k hızında.
bu yüzden ben elimdeki 64 k ile maximum 16kb/s çekebiliyorum.

buna göre sen 128 k hızında mısın, yoksa 128kb/s mi çekiyorsun (download)

eğer öyleyse seni dövmeye geliyorum :-P[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

oha nasıl ya?
eminsiniz di mi 64k kullandığına?
modemde değişiklik yapmadığınıza?
türk telekom 64kya 128k hız vermiş.
max 16kb/s ile çekiyorum.
ve siz elinizdeki 64klık interaktif net ile min 16kb/s çekiyorsunuz?

Ayrıca hatırlatmak isterim, KabloNet, türk telekomun kablo internetidir, interaktif veya başka birşey kullanıyorsanız kablonet demeyin çok karışıo[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...