Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eee aldik kutuyu simdi ama ne poq olucaz ?

unity100

Öne çıkan mesajlar

ya simdi ben dogu amerikanin - new york vs - cok oynadigi en kalabalik serverde bi droid engineer, eclipse de de bir rebel fighter acmak istiyorum at-st indirmek icin ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

idealler hazir abi, taa kac hafta onceden hazirdi. en kalabalik - uodaki atlantic gibi - serverde droid engineer, turklerin cok oynadigi yerde de rebel fighter acicam - komando olur hede olur -

eclipse turklerin en cok oynadigi yer dimi, sen bana uo da atlantice karsilik gelen serveri soyle yeter ben daliyorum.

yanniz nasi baslatsam fighter chari o onemli, komando icin marksman mi seciyim hede mi yapiyim ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 23 August 2003 15:54 tarihinde demiş ki:
unity dün test ettim at stnin saldırdığı adam an fazla 10 sn hayatta kalabiliyor,hayallerin suya düşmesin :)[hline]Eclipse:Eive Ikeste

e abi oyle oluyor diye kacicaz mi ? savasicaz sonuna kadar koyiim. kaziycaz bi sekilde ogrenicez yolunu. hedsot medsot vs[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana söyleyim yolunu :) ama bu bir exploit gibi birşey.Normalde metal olan bir npcye poison,disease,bleeding vs vs işlememesi gerekirken işliyor.Yani 1 combat medic poison+bleeding vurusa zaten max 5 dk sonra çöküyor AT-ST.Bu bug düzelene kadar almaktan vazgeçtim.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

sonuç olarak tüm diktatörlerin kasıp kavuran, yakıp yıkan, kesip biçen ekipleri ekipmanları vardı. ama hepsi ağır yenilgilere uğradılar ve hepsi nefretle anılan isimler olarak tarihe gömüldüler. tarih tekerrür edecek...

sadece roleplay'in ufak bir yansımasıdır burada bu tarz söylediklerim. kimse alınmasın. :)[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003

[Bu mesaj Sufi tarafından 23 August 2003 16:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codmaster, 23 August 2003 16:00 tarihinde demiş ki:
Ben sana söyleyim yolunu :) ama bu bir exploit gibi birşey.Normalde metal olan bir npcye poison,disease,bleeding vs vs işlememesi gerekirken işliyor.Yani 1 combat medic poison+bleeding vurusa zaten max 5 dk sonra çöküyor AT-ST.Bu bug düzelene kadar almaktan vazgeçtim.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion

yahu iyi de, epizod 6 da at st nin icini gosterdi, 3 tane pilot vardi icinde aletin ne gaz maskesi ne bi seyleri vardi, pencereler de acikti aynen normal pencere gibi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codmaster, 23 August 2003 16:00 tarihinde demiş ki:

evt aynen öyle yaptı topoş rebeller,2. at yi bu olay düzelene kadar çıkarmıcam combatta[hline]Eclipse:Eive Ikeste

[Bu mesaj elesso tarafından 23 August 2003 16:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun baslarinda at st gordukmu kaciyoduk rebeliz ya gerilla hesabi vur kac falan ama ne zaman anchora gitsem min 3 tane at st dagitiyorum rebellerle beraber yalniz xp veya faction point vermemesi uyuz bi durum. kalabalik girisip hareket edince siciyo alet, tabi direk herkes de mind calisinca olay pek bi kolay oluyodu ilk saskinlik bittikten sonre imp uzuldum acikcasi okadar fp yap gel onu bize yedir ahaha(aslinda 1 suru ss oldu ama su direk ss gonderemem yuzunden vakit bulup da yayinlayamadim. kismetse bi ara halka arz ediceeem insallah oyundan firsat olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...