Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hacked:(

okcu_reis

Öne çıkan mesajlar

arkllar charım **** biri tarafından hacklendi.şu an o oynuyo galiba lütfen okcu_reis44 adlı charla bugünlerde ticaret yapmayın charımı alana kadar.inş başkalarınada zararı dokunmaz.herkese saygılar[signature][hline]NİCK=okcu_reis44
LVL=61
clan=Metropol(lvl1den beri xD)
np 65xxx

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 02 Ocak 2006 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ark ın küfürü **** la kapnmış büyk ihtimal yapnda burial buradan burialı kutluyorum en azndan ark sinir halini anlayıpdirek sorun çıkarmadığı içn ben çok bast ve kmsenn anlamını tam bilmedği bi küfr yüznden banlandm keşke dier moderatlarda burial gibi olsaydı[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

saolasınız da benim anlamadığım sadece evden oynadım 1 kere bile cafede oynamadım.ayrıca int ten knightla ilgili video vb. şeylerde indirmedim adamlar benim şifremi nasıl değişirler.bunun bi açıklaması varmı[signature][hline]NİCK=okcu_reis44
LVL=61
np 65xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
okcu_reis, 02 Ocak 2006 18:30 tarihinde demiş ki:
saolasınız da benim anlamadığım sadece evden oynadım 1 kere bile cafede oynamadım.ayrıca int ten knightla ilgili video vb. şeylerde indirmedim adamlar benim şifremi nasıl değişirler.bunun bi açıklaması varmı

Msn KE ye zararlıdır... :D[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer '' invalid pasword'' hatası alıyosan sadece bu k2 nin bi hatası. 4 gündür bana ve bi kaç arkadaşa daha aynı hatayı veriyo.. tek çare mail atmak k2 ye başka yolu yok...[signature][hline]Karagümrük yanıyor herkes benden biliyor! Karagümrük yanıyor polis beni arıyor!

Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x(invalid pasword)
Diez/VisuaL_RT/Berserker Hero/lvl6x
Olympia/ShadowHunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cyper/Cyclop/mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
okcu_reis, 02 Ocak 2006 18:18 tarihinde demiş ki:
arkllar charım **** biri tarafından hacklendi.şu an o oynuyo galiba lütfen okcu_reis44 adlı charla bugünlerde ticaret yapmayın charımı alana kadar.inş başkalarınada zararı dokunmaz.herkese saygılar

Ben Seni yada charını dün cz de gördüm sen değiLmiydin ?[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 62 ( %01.07 )
CLan : Lethe
Np : 15x.xxx Grade 3 oLduk Ama Beni Kesmedi :D
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaa millet sırayla hackleniyor.
geçmiş olsun kardeş.[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.

İlk göz ağrım pamiri 62 kasıyom :Pp
"Ne warrior ne Rog. Ne Priest
Gönül İlk'i ister.."
Sosyal ağlarda paylaş

arkım bendede tam dediğin gibi sorun var. şifre yanlış diyo
ve sende {Eğer '' invalid pasword'' hatası alıyosan sadece bu k2 nin bi hatası. 4 gündür bana ve bi kaç arkadaşa daha aynı hatayı veriyo.. tek çare mail atmak k2 ye başka yolu yok...] demişsin biraz açarmsın kardeş inş hack değildir[signature][hline]NİCK=okcu_reis44
LVL=61
np 65xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...