Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Denize büyü yapma olayı

taz

Öne çıkan mesajlar

o zaman nie uğraşıon :)
işte azmin gücü abi ya :D

abi ıonu bilemicem de sana şunu söliim git bi ilach al sonra git yat bi ıhlamöur iç iyileş sonra bak :)[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
--------------------------------
The sky's gonna open
People gonna pray and sing
I can't feel a thing
I can't feel
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun kardes sen bivrip'i dinle git ilac al. sen hastayken dandik bi katana scpsi bile yazamazsın heralde :)

Saka bi yana gecmis olsun.
Sana yardımcı olmak isterdim ama onu bende bilmiyom nasıl yapılıo ama her serverde var sanırım o olay.
Kendine ii bak sen lazımsın bana... :-D[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm sanirim engellenemez bu ama icq'daki mesaji goz onune alirsak amacin deniz'e summon'lanmi$ $eylere buyu atilmasini engellemek bunun icin swim ekliyorsun, ama sonra polymorph'ta player'larda swim yapabiliyor, yani suda yuruyebiliyor, dedigim gibi buna cozum olarak, polymorph'un body'i normal deamon body'sinden arkli tut, ve polymorph'ta yapilan body'e swim ekleme. (quaxis'te boyleydi.)[hline]- un ve unvanlar gelip gecici $eylerdir -
old quaxis, new exile developer
Sosyal ağlarda paylaş

Sphere'in herhangi bir programlama dili ile alakası olmadığı ve nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı iki halininde genelde bir şekilde çalışmasından dolayı bir anlamı yok gibi görünüyor. Ancak if condition'da çift eşit kullanılır. Yapılan eylemin değişkene bir assignment (değer atanması) değil condition check (durum kontrolu) olduğunu söyler derleyiciye. Programlamada asıl kullanılma şekli budur. Sphere bazen aksini kabul ediyor da olsa if condition yazarken her daim çift eşit kullanmanda fayda var.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

taz eger olumuyorsa nedeni type dan dolayıdır.
ben t_water ın dogru oldugunu farzederek yazdım.
o if döngüsünün icine bi sysmessage koyup type ı kabul edip etmedigine bir bak.
ancak deniz tilelarının type ı t_water ise kabul etmesi gerekiyor.
o da olmazsa id/baseid sine göre check ettir.

Bu arada Kerberosunki gibi TARG ile yaptıysan muhtemelen kabul etmez zaten. TARG özelligi tam olarak dogru calısmıyor spherede. SRC.TARG.somefunction dediginde o functionı src'ye uyguluyor. Aynı sekilde belki type ı da src'ye bakarak kontol ediyorsa zaten o IF döngüsünün icine girmez.
SRC.ACT.TYPE olarak yap.

[Bu mesaj CEDAY tarafından 25 August 2003 06:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...