Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banu Alkan Show

4Ever

Öne çıkan mesajlar

rezalet evi desek daha doğru olucak sanırım[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Danışıklı dövüş bence 2 tarafta mutlu fıstık gıbı reklamlarını yapıyorlar.Ben asıl o programa katılan seyırcılere hasta oluyorum.Abuk subuk bırbırlerıne laf sokmalar,tartısmalar noluyoruz yanı!!!Hersey bıttı bı tek derdımız bu mu?[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rahatsiz, 30 Aralık 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
o seyirciler bu is icin ozel toplaniyorlar sanirim. arada bir kac tanesine para veriliyor filan. bir arkadasin annesi anlatmisti bu studyolara yakin mahallelerde hanim gunlerini filan ziyaret edip bu tip programlara deneyimli seyirci topluyorlarmis.

Yaw ne verıyolarsa ben fazlasını verıyım gıtmesınler otursunlar evlerınde:)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...