Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online F.R.P Hemen Simdi ! Oynamak isteyen ?

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar oynamak isteyenler bir zahmet buraya mesaj atsinlar. Gerekli sayi toplanirsa (4oyuncu ideal) hemen basliycaz[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ben..

oynamak isteyen var mı diyip de underground çalışmayın da.. aman..

saat 7ye kadar burdayım ben..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

AÇIK DAVET !! Bu gece saat 1:00 da Doruk Net IRC Sunucusu üzerindeki #MetallMuseum kanalında FRP oynatıcam. Kural v.s olmayacak sadece çok gerekli durumlar için zar atılacak. Karakterler:

Cüce - Savaşçı

Buçukluk - Düzenbaz

İnsan - Paladin

daha gelen olursa karater ekliyeceğim.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...