Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Radiohead - Hail To The Thief

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

Yaptığım hatadan son anda dönüp hemen gidip bugün albümü anladım.. Yeni dinlemeye başlıyorum ama hala ilk şarkıyı replay etmekten diğer parçalara geçemedim..

2+2=5

Şarkı sarhoş etti baş döndürüyor.. Bu kadar olur :) Tavsiye edilir..[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

thom yorke'un 3.paragrafta(?kıtada daha iyi sanirim) coşmaswı gayet hoştur

niyork kaplolu tvsi directtv gecen ay cumart-pazar gunleri bi konserini verdi cıkan sonuç: sahne performansları kesinlikle gayet guızel..hani en ufak şüphe kalmadı....

artı albümden ilk dinleyişte azima takılanlar 2+2=5/wolf at the door/myxomatosis/where i end and you begindir w.i.e.y.b kesinlikle harikadır/kazaadan live versiyonu bulup indirilmesi dinnerkene ayrı boyutlara akılması tavsiyedir...
(cıjın cıjın cıjıjıjn kısmı live versiyonda daha bi asde/dist. daha ustun geliyo..guzel yani özetle)

ayrıca jonny greenwoodun oalyı da dikkate değer...[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

ya album adının neden hail to thief oldunun biliyom sırf albumu alıp dinlemedim album adı sırf bush a itafen yapılmış bir olay biliyor muydunuz?[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net/ ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...