Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajı ??

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

ya paticiqler acil doum günü mesajı lazım bana yaf..biriniz şöle hem çok bilinmedik hem de çok hoş bişi bilirsiniz umarım benim aklıma normalde gelir böle gün olunca gelmio kahretsin yaa HelP!![hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

İyiki varsın.
Seni seviyorum gibi sade bişey olsun abartmana gerek yok.
[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!

[Bu mesaj Wacky tarafından 24 August 2003 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

peki senin sevdiğin, ama senden uzak bir kızsa ne gönderebilirsin?

hemen aratalım googleda:
"senin sevdiğin ama senden uzak olan kıza en güzel doğum günü mesajı"[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

:-?:)

said:
Bonecrusher, 24 August 2003 22:49 tarihinde demiş ki:
peki senin sevdiğin, ama senden uzak bir kızsa ne gönderebilirsin?

hemen aratalım googleda:
"senin sevdiğin ama senden uzak olan kıza en güzel doğum günü mesajı"[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
[hline]Bakın, nota dediğiniz konu müzik notası değildir. Bunların bir ağırlığı vardır. Aklınıza esince nota verilmez.

[Bu mesaj trikeratops tarafından 24 August 2003 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...