Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Loncalar için forum ve web sayfasi

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar, yeni bir projem var (www.gw-tr.com), şimdilik sadece forumlar açık ama anasayfayı da en kısa zamanda bitirmeye çalışacağım. Loncalar için forumda bir bölüm yaptım, şu an 2 tane Türk lonca bildiğim için onlar ekli, eğer eklenmesini istediğiniz olursa, bana lonca ve gw-tr forumlarına üye olan bir klan yetkilisinin ismini gönderin. Lonca bölümleri loncanın yetkilisi tarafından yönetilecek. Ayrıca isteyen her loncaya subdomain verebilirim ve kendi yaptigi html veya php sayfasını loncadi.gw-tr.com'da yayınlayabilirim. İsteyen olursa da sınırsız @gw-tr.com e-postalarımız var :p. Teşekkürler.[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye

[Bu mesaj Silphatos tarafından 21 Ekim 2005 13:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde forum rengi daha koyu olabilir birde mavi yerine kırmızı-yeşil karışımı çıkabilir bana göre. Oyun havası vermek için[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

ayyy ayy ne üşengeç adamsın ayy dur alayım. Şeyi alcam dimi hani şu forumlarda ki banner'i Guild Wars yazan.

P.S: sorduğum soruya bak yalnız sanki başka resim var[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name

Sosyal ağlarda paylaş

arka plan rengi ne olsun? Guild War yazısı değişsinmi? Stil nasıl olmuş? Fontu değiştireyim mi? Font yakışmışsa rengi nasıl olsun? Guild Wars rengine göre ayarlamaya çalıştım. Hede hödö[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name

Sosyal ağlarda paylaş

Ne postu be kim kasıyormuş post. Olm genklerim sizi. sen banner ile hala bişi demedin ee nolcak ne edeyim arka plan eimi bu?[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
biz varin HUN guildi olarak ama kendi sitemiz ve forumumuz var herhal ordada eklemeye gerek yok[signature][hline]Zopik, 23 Ekim 2005 14:14 tarihinde demiş ki: fatoş hop(photoshop)
Cintonik, 23 Ekim 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
Orası kesin canım. Tanrıda evreni fotoşop ve 3dsmax ile yaratmış zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
http://www.gw.antolojim.com

Hellfire Avengers guildi henuz bir domain adı almadik ama ihtiyacimizda pek yok gibi.
Guild sadece türklerden oluşmuyor...
ama darkhope soyadlı birisini görürseniz türktür.( 10- 15 kişi kadar )
Ben Flag Runner we Guild yarı Lideriyim o nasıl oluyo diceksinizde duruma göre guild lideriyim. neyse
ulaşmak isteyenler için adım: Kalicus Darkhope
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...