Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keloğlan Kara Prense Karşı

Agmahan

Öne çıkan mesajlar

ya film genel olarak güzel olacak gibi ama şu ejdarha olayını sinir oldum...

1980'lerin Japon filmleri gibi ejderha olmuş.Elinde imkan var ,para var bari biraz daha özen göster daha iyi yap.Tamam sanki camdan bakarcasına gerçek olsun demiyorum ama bu kadar da animasyon durması beni çok rahatsız etti.

Sonra Türk sineması gelişmiyor.Bu yüzden gelişmiyor.Filme verilen bir emek yok.Emek verenlere de sonsuz saygım var ama :)

Ayrıca filmin geri kalanına ise hiç bir yorum yapamayacağım.TheRing olayına bittim ahahaha[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi çok yapma durmuş o ejdarha.adam gibi yapmayacaksınız hiç yapmayın daha iyi :)

aslında güzel olmuş gene iyi ama bence ortamdan kaynaklı o yapma durması.Ovaya gidip açık renkli ejderha bilmiyorum kanatlarını vs. açtığında batıyor yani ...

ama gene iyi ya bu kadarına şükredelim :D

O devde biraz daha uğraşılsa iyiydi ama güzel gitmiş :D

O kuyu bölümüne bitiyorum ya :D Sinemada gülmeyen tek adam yoktu uaehueah[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık

[Bu mesaj DarKRideR tarafından 31 Aralık 2005 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

özcan deniz iyi de o salak kadın dediğin gibi batırıyor.

Zaten hiç sevmezdim daha da gıcık kaptım

Özcan Deniz çok iyi bence piyasada birçok oyuncu diye gezinen adamdan kat kat daha iyi bence[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...