Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstemeden oldu...

Zagg

Öne çıkan mesajlar

Akşam üstü mıymıntılığından olsa gerek, canım yeterince sıkılmış, şarkılar kesmiyor, resimlere bakarkene yanlışlıkla p.s açıyorum, sağını solunu karıştırıyorum, koltukda da rahat edemedim zaten, ctrl + n 500*500 pixel boyutlarında bir sayfada yaptığım tekşey mouse'u bir ileri bir geri sürüklemek oluyor, amacım birşeyler çizmek değil sadece karalıyorum.Günün sanki boşa gittiğini hissediyorum ne biliyim bir gariplik var üzerimde ve bu şeyi çiziyorum istemeden..

[signature][hline]Son gülen ilk ağlayandı...

Sosyal ağlarda paylaş

açılmıyo resim[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Giovanni, 12 Aralık 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
için kabarmış senin : P

lol[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Janitschar, 12 Aralık 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
Kalbin de aşk yarası var acı çekiyorsun ve tek tek yaprakların dökülüyor. Sonbahar hüzüntüsü var üstünde.

Bi anda içimden bunları demek geldi (:

Senden iyi kahve falcısı olur vallaha :) Amma güzel açıklamışsın öyle :D[signature][hline]Gerçek Taraftarın Sitesi Sakaryaspor / Tatangalar >>
O Bir SakaryaLı >>
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zagg, 12 Aralık 2005 20:54 tarihinde demiş ki:
Akşam üstü mıymıntılığından olsa gerek, canım yeterince sıkılmış, şarkılar kesmiyor, resimlere bakarkene yanlışlıkla p.s açıyorum, sağını solunu karıştırıyorum, koltukda da rahat edemedim zaten, ctrl + n 500*500 pixel boyutlarında bir sayfada yaptığım tekşey mouse'u bir ileri bir geri sürüklemek oluyor, amacım birşeyler çizmek değil sadece karalıyorum.Günün sanki boşa gittiğini hissediyorum ne biliyim bir gariplik var üzerimde ve bu şeyi çiziyorum istemeden..

anlamlı bişi olmus[signature][hline]imza mimza yok!dağılın ulen!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...