Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumhur Hapiste,

Rottweiler

Öne çıkan mesajlar

said:
mrtksn, 23 Aralık 2005 10:19 tarihinde demiş ki:
vicdanınızı sorgulayın bakalım; gerçekten de 1 ila 7 yıl arası yatılacak kadar mı büyük bir suç?
işlenen diğer suçlara verilen cezalarla karşılaştırdığınızda banka hortumlamayla; adam öldürmeyle aynı kefede bir ceza olduğunu görürsünüz; oysa ki ortada alt tarafı 1 günlük reklam giderleri var ki; site kendi reklamını da yapmış oldu bu arada; ben mesela bu siteyi daha önce bilmiyordum. bir çok arkadaşım da öyle.

Giderler vs değil, hırsızlık sorun. Adam orada senin internet siteni çalmış ya da arabanın antenini çalmış, ne farkeder? Çalınan şeyin "sanal" olması çalındığı gerçeğini yoketmiyor, ya da hafifletmiyor. O halde araba hırsızları da araba sağlam bulunursa 2 milyon bahşiş ödeyip çıksınlar, alt tarafı arabanın lastikleri eskidi biraz? Ha, çocuğa yazık oldu ona lafım yok. Ama yaptığı şey de hırsızlık düpedüz. Umarım fazla ceza da almaz, 7 sene falan zaten çok uçuk rakam. Diyorum ya 1 seneden fazla olmaz o da büyük ihtimalle para cezasına çevrilir.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 23 Aralık 2005 01:59 tarihinde demiş ki:
Geçmiş olsun yakında herifin sicilini falan silip Mite alırlar.

MİT yanar o zaman, hemen yakalanıyo bu eleman baksana...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Dela, 10 Aralık 2005 03:28 tarihinde demiş ki:

anani yunan sahillerinde acunla gormusler olm
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlari okudumda, neden 12-16 yas genclerin hala lame lame isler pesinde kostugunu anladim. daha ip'sini gizleyemeyen, hijack yaparak heck yapan bi herif bir anda DAHI oluveriyor. mitlere, nasalara, fbi'lara sokuluyor, mitnicklerle kiyaslaniyor. birkac kurnaz hamle (hijack) ve kici kirik bug kullanimindan baska bisey degil. boyle adamlar daha sonra hacker, ilah, bilirkisi nitelendiriliyor.

t(l)amer sahin kendini superonline'da calisiyor gostererek gayet basitce fax cekerek domain kaydini aldirdi ustune zamaninda (basit bi hijack). daha sonra geldi yorumlar "aaaabi hecklemis superonline'i adam. cay bahcesine cevirmis server'i". zekasindan suphe ettigim microshit bile winsock icin seminer vermesini saglamisti.

sene oluyor 2006 ve bizim turk heck sitelerinde hala sms bomb, nuke gibi gerzek seyler ragbet goruyor. bunun nedeni lamer eylemlerden sonra insanlarin hicbirsey bilmeden yaptiklari yorumlar, yuceltmeler.[signature][hline]Nick: MrAltun
Lvl: 3x
Clan: DreamZ
Server: Aege

(Roguenler/Diez)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şeyi anlamıyorum, hacker olan 2 yer hekliyen kesinlikle dahi oluyor zeki oluyor, ama aynı kişi hackerlik yapmasaydı dahi yada zeki olmuyor.
Yani hacker ol salak ol genede dahi kabul ediliyorsun, hackerlik yap yeter. Okadar yüksek bi mevkii bu hackerlik.
Dahinin kıralı ol, inanılmaz zeki ol ama hackerlik yapma. Bu durumda dahi olmuyorsun.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlara bak siteyi hackliolar sonra bide hackledikleri siteden kampanya başlatıolar. Ya bunların hepsinin ... İyi olmuş cumhura inşallah 10 yıl yatar. Müstahak abi böyle tiplerin ders alması için illa birilerini yakacaksın. Kabakta cumhura patlamış. Ders olur hepsini inşallah.

[Bu mesaj Persky tarafından 24 Aralık 2005 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

süper yorumlar var böyle üstün zekalılar pentagona girer falan diye...
yazın burda şamar oğlanı olmuştu smsat programı yüzünden şimdi deha oldu (ama yine de yazık oldu)
birisi demiş kontrolsüz güç güç değildir diye (doğru demiş), burda 10-15 kişi istese cumhur'dan daha fazla haxxorbab olabilir ama iyilikle kötülük arasındaki ince çizgiyi biliyorlar[signature][hline]13 rakamından kurtulmuş kişi
Mz : Prekazi United FC
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrtksn, 23 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
ayrıca okulda operasyonu polis düzenlediyse , burda da yasaları delmek sözknusu , zira odtüye polis giremiyor.

Bu pek sorun olmaz. Polis jandarmaya der gidin getirin diye veya izin alırlar içişlerinden yaparlar operasyonlarını. yoksa odtu gizli askeri üs falan değil. pek zor işler değil bunlar yasayı delmeye gerek yok.[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...