Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-mas rezaleti..

eMrE_uLTrAsLAn

Öne çıkan mesajlar

Ya bu Nedir ne biçim oynuyoruz biz türkler bu oyunu X-Mas paketlerinden topLamak için gittim Lufersona Kesiyorum yanımda 2-3 tane türk party atıp duruyolar tam kutuyu açıyorum yine party nasıl oluyosa kabul etmediğim bi partyde kutudan aldığım item ona gidiyo... HEPSİ TÜRK yok samuray_necati yok aslan_mehmet yazık ya... 500kLık bi item için bu kadar düşülür mü...[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...
75k..
Ares..
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bu cok komedi bisi taaa kimse scammer in trade spammer in annamini bilmezken bizim bi arkadas cz de silentstriker a shula keserken bi party atti bittigi an adam lootladi tail of shula ve coins i bizim arkadasa gitti sonra silentstriker geldi town a bairmaya basladi yok scammer duper trade spammer ne bulduysa dedi towndakiler buna kizdi stfu filam dediler xDD[signature][hline]o_0
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda ilk postum...Bende geldim...Emrenın konusuna yazayım dedim...Hernyese bide rezalete şu açıdan bakın...Siz giidn 2 gun full kutu kasın..216 tane kutu olsun kırdırdın ve iiçnden sadece 3 chitin çıksın bu da ötekı türlü bi rezillik:)
bu arada bilenler bilir ben Aresden Warrior __NoX__
:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sana şunu diyim bana Türklerden fazla yabancılar yaptı onu, İtalyanı İngilizi, Fransızı Cz midir nedir onlar.Direk Türklere suç atma bana yapana ayptım şimdiye kadar.Ama bir taktik söyliyeyim.Cesetten az uzaklaş fazla değil cesedin üzerinden geçecek şekilde uzak bir yere duğru yönlendir charı koşmaya başla, cesedin yanından geçerken cesede sağ tıkla gittiğin yerde cesedi lootla.Onlar bug yapıyorsa sende kendi iyiliğin için bug yap :)
Sosyal ağlarda paylaş

dün eski bir charla girdim yenisi %1 hatası verdiği için :) 2 saat kadar snow peşinde koştum party ve trade dede bloke ettim kutuları toplarken millet ya party yada trade atıyor vede hiç birine kutulardan kaptırmadım....

neticede 32 tane kutum oldu canım sıkıldı gideyim açayım dedim....adamın başında en az 10 kişi kutu açıyordu heralde...neyse başladım açmaya ilk açışta roque chitin pad düştü :) toplamda 32 kutudan 2 roque bir warrior chitin 2 tanede crimson düştü bayaa şanslıymışım ..... :) [signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:Lord Of War ,
Mission:provoke
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....

[Bu mesaj aziiizzz tarafından 31 Aralık 2005 10:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence en kolay cozum partyi blockladıktan sonra gelen kutuya tıklayın kutu kaybolana kadar ıcındekını tıklamayın kutu kaybolunca party atanlar gitmeye baslıyo herkes giitikten sonra içindekılerı tıklayın[signature][hline]nick:xxHANNIBALxx_TURKEY
lvl:61
job:priest
server:ares
clan:JUSTICE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
impact, 31 Aralık 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
hayır bea block-party ve block-allow-trade yapın hiç bi sorununuz kalmıyo kutu da para da size geliyo!

Hayır sen tam kutuyu alırken party atıyor adam block party yazıyor.Gerçi düşük bir ihtimal ama bana 5-10 kere oldu.Dediğimi yapın, adamlar kutuyu aldığımı sanıyor party atmıyor.Koşun sağ tıklayın adam party atmaktan vazgeçiyor ve ben lootluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...