Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount Drop (Baron)

obaaa

Öne çıkan mesajlar

said:
ozii_x, 12 Eylül 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
ben 2 kişi tanıyorum rolleyen... 1. Scenic 83 e 84 kaybetti.... 2. sirplaya oda 79 lu bişi atmıs.. priestin biri 80 üstü sallamış... 3. bi kere stratholme ye girdim.. beni reslemeyi unuttu bizim türkler.. baya bi fırçalayıp cıktım.. o run dada at düşmüş.. turksword almıs.. bende kendime baya bi küfür ettim.. bunların hepsi BL de oynuyor..

Turksword şu an bizim guildde.Adamda baron mount falan yok! :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wayne, 13 Eylül 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
BL de allylerdede tylerdurden diye bi adam diodu onun guildeyken strattan at düşerse ben alırım kimse rollayamaz baska diye ,onunda epic atı var zaten ama insanlar dikkat cekmeye calısıo...

o tylerdurden efsane ya , strat'ta item duser LR yapariz adam cat diye atlar alir falan sonra bide diklenir ne var lan bi tane item aldik caninizmi cikti diye eheh boyle insanlar yuzunden level 60 epic mountlu rogue'umu birakip normal bi serverda oynuyorum[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
toggie bi ss de görmüşdüm female human pala + death charger çok hoşuma gitmişdi o yüzden bende yapayim dedim aynısını sonuçda alliance olarak bence daha karizma mount yok
bear şişko+herkezde var
winter saber bütün çinlilerde var
zg mountları az da olsa gene ortalıklarda geziyor daha 2 hafta önce ölesine bi gittik 3 kişi düşer die harbidende tiger düştü
ama deathcharger harbi yok ortamda B)-
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi undead horse'larına cok benziyor, rengi farklı sadece. pek bi uniqueligi yok yani. onu kasacagınıza auch crypts'teki mountu kassanız daha iyi. aq mountundan sonra crypts, arkasından da bear geliyo benim icin. sisko olmasını seviyorum, orclarda cok guzel duruyo. kodoları da cok severim mesela ama su an hedefim bear, onu da yarın alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...