Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en iyi kalecileri..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

said:
Mumu, 18 August 2003 19:09 tarihinde demiş ki:
yaptığım sıralamaya müdahale edin demedimki kendi sıralamanızı yapın..

cordoba bana göre her haliyle tek kolu bile olmasa buffon'an iyidir.. buffon'un bi olayını göremedik pek..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo

yalnız bu mesaj harbi inanılmaz saçma
1) ya hayatın boyunca buffon'un 1 maçını bile izlemedin
2) fanatiklik gözüne perde olarak inmiş
3) futbol/kalecilikten anlamıyorsun[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

dimi tabi
hatta barcelona cordoba yerine rustuyu alarak cok kotu bi transfer yapti yapti:)
gidin allah askina cordoba rustuden iiymis
tmm dunyanin en ii kalecisi olmayalbir ama turkiyedeki en ii kaleciydi cordobadanda kat kat iiydi yani kimse inkar etmesin [hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

[Bu mesaj Xechelon tarafından 18 August 2003 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bide kat kat iyiydi ya..

cordoba şu anda zaten türkiye ligindeki en iyi en kaliteli kaleci..
rüştü varken en iyi oydu artık cordoba..

ama cordoba buffondan her zaman daha iyidir.. buffon'a veirlen onca paraya yazık.
arsenal de maldı gidip o dandik cordobayı istiycek dimi deli gibi. yada barcelonada istiycek adamı ama adam dandik tabi..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

ah cordoba beşiktaş'a gelmeseydi avrupada direk arsenal'e fln gitmiş olsaydı.. acaba o zaman ne derdiniz adam için.. kesin listedeydi o adam..

fanatiklik benim gözüme değil bunu diyenlerin gözüne perde indirmiştir. cordoba dünyanıns ayılı kalecilerindendir bunu inkar edicek adam asıl futboldan anlamıyodur..

gerek top değil maçı kurtarışı gerekse her kurtardığı topla her degajıyla takımı kontratak ile gol pozisyonuna sokmasıyla cordoba gerçekten çok iyi bi kalecidir. kariyerinde 3 golü bulunmaktadır. 2 si frikik 1i penaltı..

teşekkürler :P[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

cordobaya laf atıyorsunuz da adamın neyi eksik onun kadar iyi oyun başlatan kaç kaleci var? adam kritik bir pozisyonu kurtarıyor kurtarır kurtarmaz 60 metreye isabetli degaj dikip kontra atak başlatıyor.

adam her haltı yapıyor. mumunun dediği gibi arsenalde olsaydınız koyardınız listeye nedir bu nefret anlamıyorum.

hadi cordobanın şaklabanın teki olduğunu duşünüyorsunuz tamam kabul sizin fikriniz ama bu size ukalalık hakkı vermez. başkalarının mesajlarına alf etme hakkı vermez. başkalarına fikirleri yüzünden sen bi boktan anlamıyorsun tripleri yapma hakkı da vermez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 18 August 2003 21:27 tarihinde demiş ki:
Cordoba,Kahn,Buffon bunların hepsi Rüştü den iyi
cordoba girer listeye

Tabi girer haklısın,bende bugün tıraş oldum bu arada :)[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

ya oha be kardeşim, cordoba yan toplarda ve uzaktan havadan gelen şutlarda zayıf kalabiliyor kısa boyu nedeniyle. ayrıca yaptığı büyük hatalar da cabası.

nasıl ilk 5'e sokarsınız ? rüştü'nün mesela hiç bir zayıf yanı yok, aynı şekilde buffon'un veya toldo'nun da yok.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 19 August 2003 00:49 tarihinde demiş ki:
cordoba yı bole ezdınızya hll oldun adama bo$una cm de herbokunu 20 yapmamı$lar sımdı dıyeceksınız ne alaka ama adamın kalıtesı degılmez gıdınde bı macta cıplak gozle ızleyın adamın verdıgı paslar yeter[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

tekrarlıyorum:

ya oha be kardeşim, cordoba yan toplarda ve uzaktan havadan gelen şutlarda zayıf kalabiliyor kısa boyu nedeniyle. ayrıca yaptığı büyük hatalar da cabası.
nasıl ilk 5'e sokarsınız ? rüştü'nün mesela hiç bir zayıf yanı yok, aynı şekilde buffon'un veya toldo'nun da yok.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
rüştünün zayıf yanı:
degajlarda aut kullanırken geri atıla npaslarda %60+ taça veya nerdeyse taça diim artık ...
topu oyuna sokmada pek başarılı degil, bknz taffarel zamanında gs +1 defans oyuncusu varmış gibi oynuyordu ve uzun toplarla baya bir gol atıydık taffarel sayesinde[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...