Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 +1 sharddan 1 +8 çıkarmı?

KosPer

Öne çıkan mesajlar

bi video vardı bizden bi eleman +8 shard yapıyodu bi aratsana shard fln diye hatırlıyorum ama emin deilim[signature][hline]Penguen, Kahve, Su, Makarna, Otobüs Bileti, Paso, Boş Yazılı Kağıdı, FR, Dede Korkut, Mesnevi(Saygı Duyun), Otobüs Uykusu, Otobüste Yanımda Oturan Müthiş Parfümlü Kadın, Otobüste Akıttığım Salya, Aşkım, Okul, Yazılarla Kapladığım Sıra, Küfrettiğim Hoca, Asetat Kalemi, Karışık Tost...
Sosyal ağlarda paylaş

O bala baqar işde ciwciwin biri zorla +1 wizart sattı 23k bende patlasın die upg etedeyim dedim lagda coqtu +1 +2 +3.......+7 oldu bastım midle class scrolla lag girdi ben kapı caldı kapıyı actım geldim hala lag wardı lagdan bi cıktı +8wizart sonra sattım 45m işde[signature][hline]Name: sak_suka
LeVeL:55
Np:1k ciwarı
Class:mage
skill:Glacier/Lighting
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

çıkmaz çıkmaz.... Demin priest full plate bastım. +1 den +7 ye sadece 1 tane cıktı 28 taneden. Yine 28 warrior full plate bastım, 5 tane +7 çıktı. Şans işte[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

ya neler neler denedim taklalar bile attım zamanında upg. yaparken ama olmayınca olmuyo bazende 8 e çok rahat bastığım zamanlar oldu şans meselesi belkide değil![signature][hline]camiye gittim ama allah bilir niye
ne namaz kılmaya ne dua etmeye
eskiden bir kilim aşırmıştım camiden
o eskidi, gittim yenisini yürütmeye
ömer hayyam
Sosyal ağlarda paylaş

İşlem:

ilk önce hepsini +3 e bastım 5inide daha sonra bismillah çektim ve başladım.İlki yandı şansızlık tüh yaw dedim.2. kesin olur dedim ama oda yandı 2side +3ten +4 e geçerken kaldı 3 tane.3.yü +4 e bastım şükür 4. yü de bastım daha sonra 3.yü +5e basarken yaktım 5.yi +4 e bastım.daha sonra 4.yi +5 e bastım ve 5.yi +5 e basarken yaktım ve 4.yü +6 ya bastım

Sonuç:

5 tane sharddan 1 tane +6 Shard benim gibi şansı olan yoktur heralde şansımı ******sd213210 /******* dsafsdfafsd olaya bak ya ben böyle anvilin.........[signature][hline]Bende hep derdim bu K2 Network kahrolsun diyenlere bunlar suçludur diye ama bilmiyorki insanın başına gelmeyince.Okuyun lütfen..

http://forum.paticik.com/view.php?id=165441
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben mıragelerı +7 yaparken şu taktıgı uyguluyom ve geneldede yıyo +3 garantı zaten +4 ıcın 2 tane mıddle clas item yakıp tabı ustuste yanacak tabıkı mırageyı basıyom al sana +4 +5 e gecerken 3 tane ustustee yakıp basıyom al sana +5 +6 ıcın 4 tane ustuste yakıyom tabı yakmak bazen zor oluyoo ustune +5 ı koyuyom +6 elındee +7 basarken trına basıyom ama daha once 4 tane +7 horn bow alıp onları yakıyom ustune trına alın sıze +7 mırage veye chıtın +7 lerı yakacam dıye cok +8 yaptım :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben 3 shardı çat çat basarak 2 sini +5 e getirdim ilk +5 i bastıgımda biri +6 oldu sonra gaza geldim öteki +5 ede pat diye vurdum busu , kırmızı kırmızı oldu birden ekran
yani hesap yapmak gerekirse
180 x 180 x 180 = 540
+6 shard = 600 mil ( tek fark çabuk satılması +1 gibi 1 gün beklemiyosun satılmasını merchantta , sonra bizim ujio ya verdim shardı satsın diye almış vurmuş trinayı +7 :D )[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

:) Şans Ve Guven :) Eger Up Yaptigin İtemi Karsilayacak Varlign Yoksa Yapma Yanarsa Sende Yanarsin

Bugun 12 Mirage Bastim.. 4 Tanesi +7 Oldu.. +7 leri Ardarda Bastim.. 1 i +8 oldu..

Sonuc 12 +1 den 1 +8 Cıkmıs Oldu..[signature][hline]KLC Cypher Rogue 5x 2x.xxx UNNAMED

UNNAMED....REBURN...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...