Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gabriel knight için yardım

Zed

Öne çıkan mesajlar

oyunun sonuna kadar gayet güzel geldim. arada bi yardım aldım vs. "hiç bi zaman geri dönüşü olmayan, oyunu kilitleyecek bi şey olmaz" mantığıyla tek bi save dosyası kullandım, malesef elimde patladı.

--------spoylır falan--------------

şu anda 10uncu gündeyim. en son yere girmeden önce o yastık gibi yerin altına vericiyi koyarken o yılan şekilli rod'u da koymam gerekiyomuş ki mosley gelebilsin. ama ben bunu bilmediğim için sadece vericiyi koydum ve içeri daldım. elimdeki en yakın save noktası gracein olduğu odada, onu uyandırdıktan hemen sonra kaydedildi. burdan sonra geri dönüş yok. yapılacak tek şey olduğu için üzerime kurt kıyafetini giyiyorum, sonra ayin başlıyo. ama sonra ayinde yapılabilecek tek şey ayini yapan kadına o talisman'ı göstermek, ki hiçbi işe yaramıyo. okuduğum bütün çözümlerde mosley'nin buraya kadar çoktan gelmiş olması gerekiyo. ama benim olduğum noktada artık bu imkansız. ne yapabilirim? şu an olduğum yere uygun bi çözüm var mı? ya da bana bu civarlara yakın bi save dosyası yollayabilecek, netten bulabilecek olan var mı? ben bulamadım.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

hrrfmsns

"Another interesting piece of game trivia I've come across in my experimentations in the hounfour is that it's impossible to complete the game without Mosely! Grace tries dealing with Dr. John herself, with a swift kick to the head, but to no avail. If you want to have a look at this for yourself, just don't bother leaving either the snake rod or the tracking device under the bench."[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...