Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gm lere nasıl ulaşırız

ohara

Öne çıkan mesajlar

Bence konuyu gm'den alıp Allah'a havale etsen daha iyi olacak.[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on
Pati - ?
28 Aralık 2005 01:56
--------------------------------------------------------------------------------
pm atarak ok pls
Kenjuro
Pati - ? 29 Aralık 2005 20:17
--------------------------------------------------------------------------------
/pm sarı_cızmalı_memet_aga_tr_000
MaDDaFaCCa
Pati - ? 29 Aralık 2005 20:18
/pm gm_aga

ahuahuahu:D[signature][hline]pelerin plzzz = ruless

abi banada pelerin verirmisin...

abi fazla pelerin warmı....

abi pelerin takınca uçuyomussun doğrumu...

abi pelerin ne işe yarıoyor....

Abi arkandaki çarşafı nerden aldın ?

clan plzzz

ur bow ateşli ?

SATILIK 60 lvl Assasni itemsiz oyun parasiyla, ilgilenenler burdan pm atsin...!
Sosyal ağlarda paylaş

Bulursan solede gidip basıcam valla:D Belki karambolde kendime ıtem basarım falan :D godfrey'i bi bulsam ya işim var onla oyunda pm blocklu mail yok offf bi ricada bulunucamda :D[signature][hline]Lvl54 şimdilik Novacı istiyorummm ama priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest ve Vince_of_Jersey (ilk charım tank yapmak istiyorum :D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 29 Aralık 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
GM'ler şifre işiyle ilgilenmiyorlar

haklısın kardes hack şifre kayıbı felan filanla ilgilenmiyorlar ama adam Gm nicki sormuş ve buraya kaç kişi msj atmış herkes senin benim gibi cvp mı veriyor? adamla dalga gecicenize biliyorsanız yazın bilmiyorsanız post kasmayın degilmi[signature][hline]Ko Delete
Sosyal ağlarda paylaş

yardımlarınız için teşekküre deri a rkadaşlar gm nicklerini buldum ama dediğiniz gibi pm block en kolay yol, evet premium üyeyim hala ocak 5 de bitiyor o gün tam 1 ay olacak bakalım o güne kadar alamazsam zaten bi daha alamam ama ne kadar saçma bir ticaret anlayışı siz bir bedel karşılığı hizmet alıyorsunuz ve sorununuzla ilgili karşınızda bir muhatapo bulamıyorsunuz bizimde müşterilerimiz var hepimiz biliriz bir hizmet vermekle o iş bitmez sürekli verdiğin hizmet müşteriyi memnun etmiyorsa onunla ilgilenmen gerekirki seninle çalışmaya devam etsin bu amerikalıların özünde var herhalde adamların dini imanı para başka bir şey değil..

bir arkadaş [email protected] bu adreside vermiş şimdi onada mail atacağım umarım faydası olur ha bu arada bu gm ler ne işe yarar 1 senedir çözemedim bizim sorunlarımızla ilgilenmeyeceklerse ne yapıyorlar orda k2 bouna para ödüyor adamlara lan ben böyle bi iş bulamadım bide ona yanarım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...