Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bakalım Hangi Ünlüye Benziyorsun?

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

birisi kızıp haxorlamış siteyi.[signature][hline]On my death bed,I will prey to the gods and the angels.Like a pagan, to anyone who will take me to heaven-

Dela, 24 Kasım 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
seni kardes gibi gordum veya kardes ayagi got ayagi, gel yavrum yarin aksam bize teklifini inceleyelim.

Sosyal ağlarda paylaş

ben girdim : ) kasiorum su an, 46 dan geriye sayiyor pehh..[signature][hline]Fuck you and this whole city and everyone in it. No, no, no. Get a fucking job! Fuck the Sikhs and Pakistanis, bombing down the avenues in decrepit cabs, curry steaming outta their pores, stinking up my day. Terrorists in fucking training. Slow the fuck down!...one of those operations to elongate your penis... Fuck the Chelsea boys with their waxed chests and pumped-up biceps. Going down on each other in my parks and on my piers, jiggling their dicks on my channel 35!
Sosyal ağlarda paylaş

Benzetemedi : )[signature][hline]Fuck you and this whole city and everyone in it. No, no, no. Get a fucking job! Fuck the Sikhs and Pakistanis, bombing down the avenues in decrepit cabs, curry steaming outta their pores, stinking up my day. Terrorists in fucking training. Slow the fuck down!...one of those operations to elongate your penis... Fuck the Chelsea boys with their waxed chests and pumped-up biceps. Going down on each other in my parks and on my piers, jiggling their dicks on my channel 35!
Sosyal ağlarda paylaş

evet şimdi yüzlerinizi topladılar ilerde bi suç işlerseniz çat diye bunla yakalanıcaksınız :D[signature][hline]Buzk, 27 Kasım 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
Hea ekliyim, bişey öldürdüm şehrin dışında, içinde lolipop la bisküvit çıktı,bende oyundan çıktım zaten :D
Nexus, 28 Kasım 2005 00:19 tarihinde demiş ki:
kimse kızınca kahretsin adamım kıchını tekmeleyeceğim
senin o beyaz poponu duvardan duvara sürterim adamım demez
Sosyal ağlarda paylaş

Gender All dedim beni bi bayana benzetti salak site.

ismi de Sophie Marceau

Gender M yapınca Guy pearce

site bozuk benim bu ikisyle alakam yok :)

Msg Updt:Şimdi de Hugo Weaving dedi heheh[signature][hline]
Boni Chita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 30 Kasım 2005 17:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 30 Kasım 2005 17:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Andrian Nikolayev %45,Maria Sharapova %44,Roge Federer %44,Katherine Mansfield%40,Prince Herry of Wales %40,Jostein Gaarder %39,walter matthau %38,oliver kahn %37,george soros %34,Malcolm X%34...

Sharapovayla boşuna fantazi kurmuomuşuz:)[signature][hline]..
içimdeki şeytanın ensesindeyim..
destur deh breh,berduşa name yazma çek git ilerle milim milim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...