Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden Orc, neden Human?

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, ırklarınızı neye göre seçtiniz? Aslında yanıtlamasını istediğim arkadaşlar genelde forumlara falan bakmayıp, oyunun içine s.çmakla meşgul olanlar ama, yine de sizlerden bir yanıt bekliyorum. Neden böyle bir soru sorduğumu gerekli yanıtları aldığıma inandığım zaman açıklayacağım.
Ben kendimden başlayayım; pc oyunlarıyla aram yoktu aslında. Bana bu oyunu anlatan ve yıllarca Diablo oynadıktan sonra bu oyuna geçen arkadaşım yüzünden başladım bu oyuna. O kadar güzel bir anlatım tarzı vardı ki, ister istemez merak ederdiniz. O arkadaşımın grubu Orc olduğu için ben mecburen Orc oldum. Yoksa daha ilk anda çok büyük bir hevesle Human olmak istemiştim.
Benim hikayem bu. Ya sizin ki?[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

bilmem oyunu bilmiodum char açmaya çalışıodum bi baktım karşıma eciş bücüç bişiler çıktı next page dedim insan çıktı sona bi daha next pageyi aradı gözlerim ama yoktu orda. ben de demekki buraya kadarmış seçeyim şurdan bişi de bi an önce oyuna başlıyım dedim seçtim bu kadar xD[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben onceden dungeon siege oynuyordum boyle oyunlara merakım vardı bizim bir takım arkdasta bu knight oyununa baslamıslar banda tavsiye ettiler ve boyle basladım ilk once fasla tat almadım ama daha sonra zevkli gelmeye basladı devam ettim ve 63 lvl oldum :D sonra humman kasmaktan sıkıldım ve arkdaslarında cogu benim gibi sıkılmıstı topluca olympia da karus actık su an kasıorum ve karus kasmak hosuma gitti :P benimkide bole bişe işte:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
qweasd, 26 Aralık 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
ben onceden dungeon siege oynuyordum boyle oyunlara merakım vardı bizim bir takım arkdasta bu knight oyununa baslamıslar banda tavsiye ettiler ve boyle basladım ilk once fasla tat almadım ama daha sonra zevkli gelmeye basladı devam ettim ve 63 lvl oldum :D sonra humman kasmaktan sıkıldım ve arkdaslarında cogu benim gibi sıkılmıstı topluca olympia da karus actık su an kasıorum ve karus kasmak hosuma gitti :P benimkide bole bişe işte:D

Orc olma sebebin tamam da, ilk açışta neden human?[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm aslına bakarsan bi nedeni yok:D
ama oyun ailk başlarken ilk sayfada orc vardı pek bi heybetli gözüktüler bide oyuna ilk başladığım için skill farkı var sanıyodum ama yokmuş...
iykide orc açmışım ama....[signature][hline]nick: ::WackY::
nation: Karus
Lvl: 62 Shadow Knight
Clan: KittiesT_T
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bende ilk arkadaslarım el morad olduu için ama ben frp oynarken surekli kotu karakter oynuyorum bunun için şimdi de karus char kasıyom cunku kngiht online da karus lar kotuleri temsil ediyor bende kotuyum sonuna kadar kotuluk

YASASIN KOTULYK HAHAHAHAHAHAH[signature][hline]Büyü sanatı gizemlidir ve genellikle yanlış anlaşılmıştır. Necromancer olarak kendimiz ne aydınlığa ne de karanlığa teslim etmişizdir ve kendi dünyamızın dışındaki insanlar sanatımızı yine de kara sanat olarak nitelendiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu güne karad Orcları hep ezdiler.. Bir gün güneş batıdan doğacak.. ''Ve Orcus un önderliğindeki orcların zaferi dünyayı sarsacak , bir destan böyle yazılacak..''
Zignon vol.1[signature][hline]
Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_TR/Berserker Hero/lvl 6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cypher/Cyclob/Paper Mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Kim ezmiş orcları bea.
İstersen sıralamalara bi göz at En iyi playerle orc.

Humanlarının başarı sebebi sürü halinde avlanmaları :D[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 215k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
SATILIK !
www.clanlasombra.tk

Nick : ColdStrike
Lvl : 20
Class : Pacheon + Cold
Server : Troy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 26 Aralık 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
Kim ezmiş orcları bea.

Oyundan bahsetmiyorum. Filmler , romanlar vs[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel yanıtlar gelmeye başladı. İzliyorum arkadaşlar. Biraz daha yanıt bekliyorum. Daha sonra biraz açacağım konuyu.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Gezegeninizin adamı olun biraz :P
Walla rotl da orcların savaşçı karakter olarak çok iyi imaj etmeleri ve ölmek için yaratılmış olmaları beni çok etkilemişti. Hangi insan ölmek için hücüma kalkar ki :P
Bu güne kardar Orcları hep ezdiler.. Bir gün güneş batıdan doğacak.. ''Ve Orcus un önderliğindeki orcların zaferi dünyayı sarsacak , bir destan böyle yazılacak..'' işte budur ...[signature][hline]lvl 65 kamyon
Fan Club : /town
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse bu kadar hızlı olamazdı. Hiç kimse...”Norgho Bonnlor hogg kogon” Dedi kara pelerinli adam. Size beni rahat bırakmanızı söylemiştim. Ağaçların arasındaki orc’lardan biri kıvrık kılıcını çekip kara pelerinli adama doğru koştu. Kahretsin...ölüm olmayan bir günüm geçmeyecek mi?

Pelerin havada uçuştu, bir su gibi düzgün haraketle kara pelerinli adamın sırtında duran devasa kılıç, adamın elinde göründü. Sonra ata yetişmiş olan orc’un kılıcını bloke ettiğinde kıvılcımlar uçuştu ve kara pelerinli adamın diğer elindeki kılıç orc’u biçti. Ölüm beni izliyor...nereye gidersem gideyim peşimi bırakmayacak.

Geride kalan orc için bu kadarı yeterliydi. Döndü ve ağaçların arasına daldı. Adam kılıçlarını orclardan birinin üzerindeki peştemale silip yerlerine yerleştirdi. Kılıçlar yine kınlarına kavuşmuşlar ve dövüş bitmişti. Ölüm bitmez...kara pelerinli adam atını topukladı. Göl daha yakındı artık. Yoluna devam ederken yeşil gözlerinde üzüntü vardı. Ölüm asla bitmez...

Her hikayenin sonunda o sevimli orcla ölüyo ya.. sinir oluyorum..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...