Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su acemi frp'ciye bir yardim..

Narbonzar

Öne çıkan mesajlar

2 hafta oldu frp ye baslayali elimde oyuncunun el kitabi ve pool of radience macera seti var
sorum zarlarla ilgili
bende z4 z6 z8 z10 z12 z20 ler var yanliz bir 100 lük zar duydum ancak z10 gibi on köseliymis sadece 1 2 3 4 yerine 10-20-30-40 yaziyormus ben z10 'u z100 lük gibi kullanabilirmiyim??[hline]
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

cok tsk,
aklima gelmisken bi tane daha soriyim biz 6 kisi oynuyoruz ama dengeli bir grup istiyoruz (monsterlara karsi fln)
dengeli bir grup nasil olusur birde ranger/bard(dual class irk ta elf) icin en iyi statlar nelerdir ?
cevaplarsaniz cok sevinirim[hline]
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.

[Bu mesaj Narbonzar tarafından 21 August 2003 20:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dengeli grupu kendin bul cleric, wizard, rogue'suz grup brz zorlanır ama illa dengesiz olcak die milletin rp'sini bozmayın herkes wizard istiosa öle olsun fighter istiosa 6 kişi fighter olsun öneli olan role play yapmaq[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Narbonzar, 22 August 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
ama ben ranger/bard i sormustum :)
cleric/bardi degil :)

dikkkatli okumamışım
ranrer/bard:
str:16
dex:16
con:13
int:12
wis:10
car:14[hline]Hail Eärendil, of mariners most renowned, the looked for that cometh at unawares, the longed
for that cometh beyond hope! Hail Eärendil, bearer of light before the Sun and Moon! Splendour of
the Children of Earth, star in the darkness, jewel in the sunset, radiant in the morning!

-Eonwe, to Earendil in Valinor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...