Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1313 patch problemin cozumu

w00t

Öne çıkan mesajlar

said:
Lucifer, 29 Aralık 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
[spo1=sonuç][/spo]

Herkezde girişde Takıldığı Gibi Takıldı baktım Hdd hala okuyo Bekleyelim bakalım Dedim Biraz BeklerSeniz Bu Yazı gEliyo ve kapanıyo:D

evet 1312 de yaptı bunu bana santaları kestikten sonra sellect chaar yaptıgımda ancak alt f4 ile cıkıp girince sorun kalmıyordu
[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/JokerS
Sosyal ağlarda paylaş

Peki oyunu baslat/proglamlar/k.online da unınstall war onu silersem yani kaldırırsam internetten indirdigim oyunun yuklenmesini saglayan dosyada silinirmi yoqsa sadece oyunun yukledigim kısmımı silinir cunku 2 saat daha beqlemeq istemiyorumm[signature][hline]Name: sak_suka
LeVeL:55
Np:1k ciwarı
Class:mage
skill:Glacier/Lighting
Ped ice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LorDofHmN, 29 Aralık 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
w00t info %1 e bi çözüm bulabildinmi acaba ?

yok olay su ki normal pc mde sorun yok bu sorun laptopda !
acaba islemci / driver mı yoksa program farkımı var ona bakıyorum
[signature][hline][ img ]http://img473.imageshack.us/img473/6198/tiger5gl.gif[ /img ]
Fresh Orange Juice Pls
Ares/JokerS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 29 Aralık 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
[spo1=sonuç][/spo]

Herkezde girişde Takıldığı Gibi Takıldı baktım Hdd hala okuyo Bekleyelim bakalım Dedim Biraz BeklerSeniz Bu Yazı gEliyo ve kapanıyo:D

aynı hatayı yaptı şimdi bende tam kapanırken şifre girilen ekran gözüküyor ama.

bir veri yürütme engellemesini deniyelim
Sosyal ağlarda paylaş

SORUN:

Launcher Bozuk- Update etmiyor. Uninstall edip tekrar install yaptım fakat gene aynı. İlk'inde 1304 patch'inde tamamen doluyor ve takılıyordu yaklaşık 1 saat bekledim ve Ftp hatası verdi. Sonra internetten kendi ellerimle patch yaptım oldu. Şimdi yeni patch çıktı yapıyorum kendi ellerimle fakat server'a girmeye çalışınca Hack programı kullandığımı söylüyor ve oyuna sokmuyor. Gene uninstall yapıp tekrar yükledim belki olur dedim bu sefer launcher fakat 1303 patch'te takıldı. Yardım beyler giremiyorum :(

[Bu mesaj Masteis tarafından 29 Aralık 2005 15:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

w00t dediğin herşeyi harfi harfine yaptım ama olmadı.
Sorun sadece burda değil zannedersem başka sorunlarda var :D
neyse biraz bende kurcalayım belki başka bir sorunda olabilir. :([signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joey, 29 Aralık 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
w00t dediğin herşeyi harfi harfine yaptım ama olmadı.
Sorun sadece burda değil zannedersem başka sorunlarda var :D
neyse biraz bende kurcalayım belki başka bir sorunda olabilir. :(

eminmisin ? ya bu gercekten cozum oldu baya bi insana
baska sorun ne?
[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/JokerS
Sosyal ağlarda paylaş

hala bir programı hack olarak görüo galiba bende apache mysqldnt vb programlar çalıştığı için onları o tarz bir program olarak görüyo olabilir dedim ama ı ıh olmadı.

ve dediklerini yaklaşık 10 kere yapmışımdır hepsinde hata yapmış olamam (inşallah hata yapmışımdır tekrar yapıyorum şuan) ve dediklerini arkadaşım kendi bilg. dada denedi ondada aynı hatayı alıyoruz. ikimizdede service pack2 kurulu en son çare olarak onu kaldırıp denemeyi düşünüyorum.

Birde şöyle bir sorun var patron şuan oyunda hepimizin sistemi aynı sadece bende farklı olarak apache kurulu onu kapatıp tekrar denedim ama patron girdiği halde 2arkadaş giremedik :)
ve işin en ilginç yanı patron un bilgisayarınıda biz update ettik :)[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...

[Bu mesaj Joey tarafından 29 Aralık 2005 16:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben ilk önce wOOt'un dediği gibi server bölümünü 1312 yaptım(fakat dosyayı indirmedim onu indirmem gerekiyor mu?)Hackshield klasörüne ise hiç dokunmadım.Launcherı açtım.1313 ü kendisi indirdi ve decompres yaptı.(zip i açtı) Sonra oyuna girmeyi denedim. Birkez K2 ekranında takıldı.Biraz bekledim bende de Hackshield hatası çıktı.Hataya ok dedim ve oyun kapandı. Simgeye tekrar çift tıkladım ve hiçbir hata ile karşılaşmadan oyuna girdim. Hatta şu anda oyundayım.

Giremeyen arkadaşlara tavsiye:Arkadaşlar wOOt'un ve diğer arkadaşların yazdıkları gerçekten işe yarar şeyler.Lütfen dikkate alın. Fasafiso şeyler değil.

Bu arada:Server bomboş galiba kimse girememiş :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...