Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1313 patch problemin cozumu

w00t

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar yeni pacte sorunlar war bazı programları yasak programlar olarak gördüğü için sürekli hata weriyor bide şu %1 olayınada konulu başlığa girin oray açıklamasını yazdım :D ben yazdım siz halledin artık[signature][hline]Server : Diez
Nick : DEWIL_MAC_CRY
Clan : LasomrA(UprisinG)
Job : Blade Master
Lvl : 6x
np : en son 70k
Sosyal ağlarda paylaş

offf sabahtan beri deniyorum her turlu bilg muhendisi kuzenimi cagırdım belki bişey yapar diye ama yok olmuyo en son kasayla kapıştık tekme attım ondan oncede monitore kafa attım(yalanım varsa char lvl1 olsun) bu k2 adam olmaz
k2 is sux @Amerikaya falan gidipte basıcam valla veya nerdeyse merkezi bikaç gm dovup rahatlicam :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kimlend, 29 Aralık 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
offf sabahtan beri deniyorum her turlu bilg muhendisi kuzenimi cagırdım belki bişey yapar diye ama yok olmuyo en son kasayla kapıştık tekme attım ondan oncede monitore kafa attım(yalanım varsa char lvl1 olsun) bu k2 adam olmaz
k2 is sux @Amerikaya falan gidipte basıcam valla veya nerdeyse merkezi bikaç gm dovup rahatlicam :D

sakin ol yada kasayı tekmeleme ben çok denedim bişi olmuyor monitörde bana zor dayanıyor ama olsun isnanın makinası p3 128 rem tnt 64 .... olunca öle yapmak zorunda kalıyosun sende gene iyi imformationda kalıyor bende bazen chardatada takılıyor(zaten bende char datanın geçmesi abartmasız 5 dk) :D ciddiyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kimlend, 29 Aralık 2005 20:31 tarihinde demiş ki:
Benimde zaten p3 650mhz ati9250 vee artık info'ya bile gelmiyo louncher'da takılıyo :(( off oyuna giremiyorum bilee off valla yakında monitor falan deil duvara kafa atıcam heraldee
gel charları satalım charsız oluruz ama en azından yeni bi pc alırız :D ben satıyom yaws bu bilgisayar çilesi çekilmez :D charı sonrada yaparım ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

1313 patch i ftp den yukleyıp , ko dosyasının içine extrac yapdım.Sonuçda calıstı, ama daha önce aynı işlemı yapmama ragmen calısmamıstı saat 21 00 sularında( belkı bır değişiklik yapılmıstır diye ) ftp den tekrar yukledım 1313 ü ve oldu.[signature][hline]angelus

[Bu mesaj ange tarafından 29 Aralık 2005 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon Oyundaydım Göremedim.

Önce Woot'un Dediği O Dosyayı Attım Masa Üstüne;

OLMADI.

Sonra Server Belgesinde 1311 Yaptım Server Değerini Çalıştırdım Laucheri O Tekrar Patch Yaptı,Ondan Sonra Girdim Hiçbir Hata Almadım.

Belki Her İkisini Yapmak Gerekiyor,Bilmiyorum Ama Ben Böyle Denedim Ve Oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 29 Aralık 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
Pardon Oyundaydım Göremedim.

Önce Woot'un Dediği O Dosyayı Attım Masa Üstüne;

OLMADI.

Sonra Server Belgesinde 1311 Yaptım Server Değerini Çalıştırdım Laucheri O Tekrar Patch Yaptı,Ondan Sonra Girdim Hiçbir Hata Almadım.
o olmadı dedıkten sonra masaustundekı dosyayı tekrar gerı mı aldın hackshıeld e ?

Belki Her İkisini Yapmak Gerekiyor,Bilmiyorum Ama Ben Böyle Denedim Ve Oldu.
[signature][hline]Server :Cypher
Name :n0th1ng
Job :Shadow Vain
Nation :ORC(tabiki.)
LVL :61
Clan : Death
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...