Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız ark'ınızı rahatsız eden telefon sapığı...

Mavi

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar,
pardon ama burası dağ başı mı?
eğer rahatsız oluyorsan verirsin savcılığa, çaresine bakarlar.
yetmez diyor bi de küfretmek istiyorsan, buyur, meydan senin.
eğer arkadaşların da küfretsin istiyorsan, ona da ok, buyrun edin. hatta ben de edeyim...

AMA!

paticik buna yuva olmaz, olamaz. başımıza bela mı açacaksınız anlamıyorum ki ben.
eğer herkes pek bayılıyorsa sapığa orman kanunlarıyla cezasını vermeye, bi zahmet icq'dan ya da pm'den filan haberleşin.

ortalık yerde hedef gösteriyorsunuz, adam gelip paticik bana karşı bilmem naaptı dese, adamın sapıklığına bakarlar mı sizce bizim başımıza bela olmadan önce?

cık cık cık... bi daha görmiim...

[Bu mesaj Emaleth tarafından 08 August 2003 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kufretme bunlar kufur vs. duyunca daha fena daadanıyorlar.ama tel.da bir yerlere gelmeye ikna edersen super parti yaparsınız.dansoz diye oynatın sinir oluyorum sapıklara.savcılıga da bu olaylardan gına gelmiş durumda.zaten sahiden adamı uyarsınlar diye dilekce vs.. kasıp duruyorsun ve adam da daha beter kafayı takıp baska no lardan devam ediyor.bunlara hersey mubah.sinir oluyorum benim icin de uzerinde zıplayın deyyusun..[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 08 August 2003 16:16 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar,
pardon ama burası dağ başı mı?
eğer rahatsız oluyorsan verirsin savcılığa, çaresine bakarlar.
yetmez diyor bi de küfretmek istiyorsan, buyur, meydan senin.
eğer arkadaşların da küfretsin istiyorsan, ona da ok, buyrun edin. hatta ben de edeyim...

AMA!

paticik buna yuva olmaz, olamaz. başımıza bela mı açacaksınız anlamıyorum ki ben.
eğer herkes pek bayılıyorsa sapığa orman kanunlarıyla cezasını vermeye, bi zahmet icq'dan ya da pm'den filan haberleşin.

ortalık yerde hedef gösteriyorsunuz, adam gelip paticik bana karşı bilmem naaptı dese, adamın sapıklığına bakarlar mı sizce bizim başımıza bela olmadan önce?

cık cık cık... bi daha görmiim...

[Bu mesaj Emaleth tarafından 08 August 2003 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]

Ahaha harbiden haa yasadışı örgüt paticik diye yakalarlar sizi muhahahah[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla donuna düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç uğraşma savcılığa başvur ben yaptırdım bi kere telefonu dinlemeye mi ne alıyorlar. Yakaldıkları an bitiriyorlar işini de kız arkadaşın bu sapığı tanıyor muymuş ?[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıntılı faturadan devamlı arandığını gösterirsen savcılıktan direk ceza cıkıyor. 5-6 ay once 55 milyondu, yada öle bişey. Bi arkadasın basına gelmişti ordan biliorum.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Forseti, 08 August 2003 17:42 tarihinde demiş ki:
Hiç uğraşma savcılığa başvur ben yaptırdım bi kere telefonu dinlemeye mi ne alıyorlar. Yakaldıkları an bitiriyorlar işini de kız arkadaşın bu sapığı tanıyor muymuş ?[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan

Hyr kız arkadaşım tanımıyor.
Qui yaptırıcam saol.[hline]Craven (ICQ#6392****) Wrote:
abi erkekler ne öküz yax
Kuzu¯²¬.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiGhTfOrCE, 08 August 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
sesini kalınlaştır
adama hapisden yeni cıkdım fln de
sert ve kesin cümleler kur arada masaya vur sertce fln[hline]You hate me to say that i did not obey!!!
oldu bide rakı verelım tam türk filmi olsun[hline]Sørdêrs
Icq UIN : 100182070

i hate my self and i want do die[b] - Kurt Cobain.[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiGhTfOrCE, 08 August 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
sesini kalınlaştır
adama hapisden yeni cıkdım fln de
sert ve kesin cümleler kur arada masaya vur sertce fln[hline]You hate me to say that i did not obey!!!

arada bıyııınıda sıvazla. adam görmez ama olsun.[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

En iğrenç bişey...
Arayıp küfretsen iyice dadanır, bişey yapmasan iyice abartır,
savcılık ne çağre bilemiyorum, bazen bu telefonlardan nefret ediyorum... Şiir gibi oldu ha...
Paticik olarak adımız sapık katiline çıkacak bu gidişle, ya sen zaten savcılığa gitmeye karar vermişsin, ama bak kız arkadaşın buluşsun onla o arada sende icabına bakabilirsin adam kızla buluştuğu anda çullanırsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 08 August 2003 15:41 tarihinde demiş ki:
Kız arkadaşınızı rahatsız eden bi telefon sapığı olsa sizin yanınızda fln mesaj çekse ne yaparsınız ? Aradım konuştum sonuç vermedi ?[hline]Craven (ICQ#6392****) Wrote:
abi erkekler ne öküz yax
Kuzu¯²¬.

abii piyango cıkmıs iste sana alcan telefonu diecenki adama bana bak hipnenin ewladı yanına gelir senin...dewam ederek adamı ezecen manitaya ben saalam adamım mesajını yoliycaan oda biticek sana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...