Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız ark'ınızı rahatsız eden telefon sapığı...

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Dialog şöyle oldu.
İyi günler bu numara benim kardeşime ait sürekli rahatsız ediyormuşsunuz bi daha etmeyin yoksa savcılığa başvurmak zorunda kalıcam.
ama halaaa devam ...
sizden fikir istiyorum baska ne yapabılırım ?
savcılık'a başvurursan çok beklersın dıyorlar.[hline]Craven (ICQ#6392****) Wrote:
abi erkekler ne öküz yax
Kuzu¯²¬.
Sosyal ağlarda paylaş

e eski hatsa görünmez mesela bizim faks eski o yüzden birini işletmem flaan gerekiyosa ordan arıyorum babam da faksa 60 milyon fatura gelince dumur oldu telefon görüşmelerini almak istedi turktelekomdan tabii alamaz eski hat ehe ehe ehe...

*!Mesajını bitirdikten sonra tek ayak üstünde tahtaya yazmaya başlar;*
Bir daha Paticik Forumlarında . veya * ile kamufle ederek de olsa küfürlü veya düzeysiz mesajlar atmayacağım...
Bir daha Paticik Forumlarında . veya * ile kamufle ederek de olsa küfürlü veya düzeysiz mesajlar atmayacağım...
Bir daha Paticik Forumlarında . veya * ile kamufle ederek de olsa küfürlü...

[Bu mesaj Nefr tarafından 08 August 2003 16:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence en iyisi arayarak yada mesaj atarak adama ana avrat düz git :D . Bide aradığın zaman adam açarsa telefonda ıslık çalmaya başla. (Telefonda ıslık dinlemek tam bir işkence haline dönüşüyor :hrr: )[hline]Misafir » Mechanical Intelligent Soldier Assembled for Forbidden Infiltration and Repair

[Bu mesaj Misafir tarafından 08 August 2003 15:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen benim tercihim bi şekilde bi buluşmaya ikna edip eşşek sudan gelinceye kadar dövmektir.

Diyaloğu yazmayı ihmal etmeyelim lütfen. Şöle bişey mi acaba:
-Niye rahatsız ediyosun arkadaşım..
-HHhhh.. Eeeeh. Senin ben ağzını yerim.
-Terbiyeni takın arkadaşım
-Nereme takiim.
-Ya lütfen bak.
-Lüftiyeyle evlen. Eihheh.
-Bak şimdi kapatıyorum sonra bi daha aramıyosun tamam mı?
-Tamam arıyorum sen kapatınca.
Edit: O konuşma olmamış be. adam sallamaz tabi. :)[hline]Mereba iyi günler. Scorpionlar saldırıyo da haber veriyim dedim.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 08 August 2003 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 08 August 2003 15:54 tarihinde demiş ki:
.......Cep numarası yanımda su an zaten.......[hline]Craven (ICQ#6392****) Wrote:
abi erkekler ne öküz yax
Kuzu¯²¬.

Bana yollsana şu an zaten canım acaip sıkılıyo kafamı buliim biraz :P[hline]Misafir » Mechanical Intelligent Soldier Assembled for Forbidden Infiltration and Repair
Sosyal ağlarda paylaş

Yok beklemiosun. Direk aynı gün işleme koyuyolar. Adamada posta yoluyla yollanıyor durum. 1 hafta fln sürer heralde.

said:
Mavi, 08 August 2003 15:52 tarihinde demiş ki:
Dialog şöyle oldu.
İyi günler bu numara benim kardeşime ait sürekli rahatsız ediyormuşsunuz bi daha etmeyin yoksa savcılığa başvurmak zorunda kalıcam.
ama halaaa devam ...
sizden fikir istiyorum baska ne yapabılırım ?
savcılık'a başvurursan çok beklersın dıyorlar.[hline]Craven (ICQ#6392****) Wrote:
abi erkekler ne öküz yax
Kuzu¯²¬.
[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 08 August 2003 15:58 tarihinde demiş ki:
Şşt mavi ver telefonu bütün paticik tayfası tüm gün arayıp ağzına sçalım adamın görsün bakalım nasıl oluyomuş puahuahauah[hline]ö?
Çoooooook büyük iyilik yaparsınız nasıl makbule geçer bi bilsen varya..
Tekrar veriyorum : XXXXXXXXXX [hline]Craven (ICQ#6392****) Wrote:
abi erkekler ne öküz yax
Kuzu¯²¬.

[Bu mesaj Emaleth tarafından 08 August 2003 16:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...