Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for speed:Most wanted

unknow

Öne çıkan mesajlar

evet çıktı.Daha yeni piyasada.Ben aslında 4 ay önce aldım ps2'ye adana'aki bir adamın abd'li arkadaşı türkiyede piyasada olmayan oyunları getiriyor.Daha sonunu yeni getirdim.

KONU: blacklist #15 tane adam vardır.En sondan başa doğru boss ları yeni yor sunuz yani her boss'da 7,8 yarış 5 mileston ve bounty point vardır.Bunları yaptığınız zaman boss ları yeniyorsunuz polislere dikkat polislere yakalandığınız an orada para ve bedava özgür kalma şansı kullanmayın eğer yakalandığınız an oyunu kapatıp yeniden açın böyle bişey olmaz ama autosave açık kalsın eğer ps2 niz varsa dediğim gibi polislere yakalandığınızda ps2'de reset tuşuna basın...
Filmindeki kızla yarış yaptıktan sonra o kız yaka lanıyor oyunun sonunda polis oluyor.Black list #1 i yakalıyor oyunun başında hani mavi beyaz araba varya onu sizden lastiklerini patlatıp çalıyor.
Polisler ise haaaaa haritanın kenarlarında yakalan ma seviyesi var en fazla 5x oluyor.
1x:basit polis arabaları
2x:basit polis arabaları çoğalıyor
3x:siyah ve sportif arabalar
4x:jeep ve helicopter
5x:modernize edilmiş noslu polis yarış arabaları ve helicopterin size saldırması.
not:eğer aranma seviyeniz artmışsa polislerle mücadele ede miyorsanız arabanızı uzun bir müddet kullanmayın seviye azalacaktır azalması içinde farklı bir araba seçin. :-)

Pursuit breaker: polis arabası arkanızda çoksa haritada kırmızı bölgeleri polislerin başına geçirin hem polislerden hemde pursuit breakaer dan ekstra bounty point verir.

bounty point:Bosslarla karşılaşmak için bir geçiş parasıdır eğer polislerle oyun oynamayı başarırsanız

Milestons: zaman ,polisleri parçalama, bounty parası,bounty point bunlardan size her boss'da 6 tane veriyor bunun 6/4 ini tamamlamanız son derecede şart.

Races: drag,elimator,toolboth daha fazla varda aklıma adları gelmedi bu sefer drift yok.

ALternatifler: nfs:underground2,hot pursuit 1&2

aslında ps2'de controler daha basit pc'de controller biraz zor oynanış elde ediyor pc ve ps2 de yarış direksiyonuyla daha atak oynanılıyorr...Birde pc'de 1 dvd ve 4 cd olarak satılıyor yükleme süresi çok uzun ps2'de hemen oynaaa :-D
Sosyal ağlarda paylaş

Önce bir aramaya inan, sonra oraya bak...

http://forum.paticik.com/view.php?id=157520[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

millet oyunu bitirip yeniden başlıyo sen daha yeni açmıssın topici.. sence birazcık geç kalmadın mı..:)
genede saol.. bencede diger topice aktarabiliriz..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

oeh kaç ay oldu çıkalı :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...