Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu golü bana bulana helalinden bi çukulata

Revenge

Öne çıkan mesajlar

said:
redbmx, 27 Aralık 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
o golü atan adam ankaragücüde oynuyor şimdi

[Bu mesaj redbmx tarafından 27 Aralık 2005 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]

Tam yaziodum azimdan aldi. Coridon PSG deyken.[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

bende var o gol verim http://rapidshare.de/files/9926689/Untitled.mpg.html
(işallah dediğin goldur)
[signature][hline]İnkar Edenler Şüphesiz Ziyandır!!

RabbiT, 20 Kasım 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Özentinin tekiyim ben sana ne

[Bu mesaj ovchinnikov tarafından 27 Aralık 2005 22:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çikolata nirde :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

o göreceli bişey çünkü kime göre en iyi. Anketi kullanan en fazla 1 milyon kişiye göre mi? Ya da sokaktaki bi maçta belki ed dünya tarihindeki en güzel gol oldu, ama kimsenin dikkatini çekmedi vs vs...[signature][hline]Herkese mutlu bir 2006 yılı diliyorum.
"Senin baban Superman oldu"
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi ara acayip merakliydim bole super gollere hareketlere 3 gb civarinda bi arsivim var emuleden cektigim. Top 100 goals vidi vidi. Ben kafamda 1 tane ilk 3 yapmistim. 1 numaram Denis Bergkamp'in sanirim ya Newcastle a ya BB'na attigi bi goldu. Pires yerden yaya dogru sert pas veriodu sol taraftan oda kaleye sirti donuk sol ayagiyla topu penalti noktasina dogru yumusatiyodu kendi etrafinda bi tur donup sag ayagiyla vuruyodu. 100 defa felan izlemisimdir. 2. de herkes begenmeyebilir ama DLacouruna-Monaco du sanirim. 8-3 luk macta Valeron un attigi 2. goldu. Super alip 2 super bilek hareketiyle 2 kisiyi gecip kalecinin ustunden asirtiyodu. Ahhh mest oluyodum izlerken.[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 28 Aralık 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
van bastenin yarım röveyle çatala taktığı gol son derece bomba

Aaaahh nasi unuturum. Uzun uzun bacaklar .[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

madem muhabbeti geçti bende elimdeki bazı güzel hareket ve golleri toplayıp böle bi video yaptım sizinle paylaşmak istedim buyrun :-)
http://rapidshare.de/files/9846911/video2.rar.html[signature][hline]İnkar Edenler Şüphesiz Ziyandır!!

RabbiT, 20 Kasım 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Özentinin tekiyim ben sana ne

[Bu mesaj ovchinnikov tarafından 28 Aralık 2005 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...