Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bununda yalan olmaması dilegiyle..

Pyro

Öne çıkan mesajlar

ben bunu yeni gördüm o_O
bayram, tatil hesabına gelen olur mu ki? O_o[signature][hline]Yıldızlarla süslenmiş kalın siyah göğü üzerimize aldık. İki küçük parıltıya baktık ısınmak için. Etrafımıza kalın surlar bulduk. Sonra duygu denilen o garip şeyde kaybolduk...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 27 Ekim 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
cogu ki$i sömestr gibi dedik siz kafanıza göre tarıh atmaya dvm edın.toplansanız 5 ki$iyi gececek mi mrk ediyorum.zamanında metket ben saeros denemı$tık 3 kı$ı olmu$tuk rekoru belkı egale edersınız.

süfer muhabbet etmiştik ama sevinç'in önünde, 27 dakika 23 saniye kadar :p

evek katılıyorum, sömestrda yapalım, herkes gelsin, daatalım yardıralım hede höt vs.[signature][hline]baa baa black sheep, have you any wool?
Sosyal ağlarda paylaş

Nargile içmeye kaçalım[signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

Bana hersey uyar abi fark etmez.. Hatta bana kalırsa 3-5 kisi onceden bi bulusalım..

Mesela 13 kasımda ozze da therion var.. Ben gitmeyi dusunuyorum..Orda bile ufacıcık bir bulusma yapabiliriz..2-3 kisi bulussak bile razıyım :) (theriona gelebilecek varsa oms den felan haberleselim.. ;) )[signature][hline]Tamamen yalandan olusan ve bencil duyguların hakim oldugu bir dunyada yasiyorsunuz.Ben ise kendi saf yalnizligimda..!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada therin ooze dan kemanciya alinmis.. ne olur ne olmaz genede belirtiyim dedim..

Bende cogu zaman uygunum..Fark etmez yani.. Yeterki bi atraksiyon yasayalım ;)[signature][hline]Tamamen yalandan olusan ve bencil duyguların hakim oldugu bir dunyada yasiyorsunuz.Ben ise kendi saf yalnizligimda..!
Sosyal ağlarda paylaş

Hala buluşamadınız mı? Öeh be
Şaka maka ne kadar oldu, hala yarı yıl tatilin demi buluşacaksınız? Yoksa yaz tatili mi lol
İzmirliler yazıklar olsun size püüüü alt tarafı bi buluşma
Ha gayret buluşacaksınız, ara gaza devam...

Unutmadan siz buluşurken, bari İstanbul' dan kalkıp biz de gelelim. Nasılsa 2 yıl da 1 kere buluşma oluyor (((: Kaçırmayalım...[signature][hline]Seni Senden Başka, Kimse Affedemez...
Msn Spaces
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Melkor, 07 Kasım 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
Bana hersey uyar abi fark etmez.. Hatta bana kalırsa 3-5 kisi onceden bi bulusalım..

Mesela 13 kasımda ozze da therion var.. Ben gitmeyi dusunuyorum..Orda bile ufacıcık bir bulusma yapabiliriz..2-3 kisi bulussak bile razıyım :) (theriona gelebilecek varsa oms den felan haberleselim.. ;) )

30 mılyon abi para bulursam gelmeye calısıcam ama sanmıorum annem vermez:( bi bulusma olursa nerede olur ben daha once gelmedım gelınce neler yapıorsunuz herkes eglenıormu yanımıza ne kadar para almak gerekıor falan fılan yazan olursa sevınırım[signature][hline]Asker vurulduğunda değil unutuldugunda ölür
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...