Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada Geceleri takıldığınız yerler ?

Malkor

Öne çıkan mesajlar

Evet Ankarayı biliyoruz eğlence hayatı sönük

siz nerelere gidersiniz?

oralarda neden hoşlanırsınızda gidersiniz bi döktürü verinde
bizde bilmediğimiz mekan varsa örenelim[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Çok bilinmedik ama vurucu bi yer

Meyhanede olur

Barda olur (türkü bar olmaz)[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ulusda meyhaneye gierimde çıkamam

Esatta Pavyon neler var

Pilgirimden baska bilen yokmu ?[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

İrcye dönmeden susalımda başkalarıda yazssın

Oranın tavası ve ayranı ustune tanımam

mezeleride iyi ama orda alkol yok[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bahçeli bu arda senide uo dan tanıyorum hatta

ama bahçeli 11 den sonra sonuyo

pampero iyi de

ben böle farklı mekan arıyorum çok kalabalık olmayan ama güzel bir yer[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öle böle salak gibi kız kesmeye çıknanlarla oturacaım bir yer deil daha edepli nezih bir yer[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

hehe saat önemsiz benim için komboları bekliyorum bu arada icq mu özeline attım[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'da, gece hayatı yok?

nasıl yani? Tamam şamdandaki züppelerin gittiği reina mıdır laila mıdır hoppa mıdır gibi yerlerimiz olmayabilir, ama gece hayatı konusunda antalyayı yayan bırakabiliriz.

my way gibi disko tarzı olan yerler de var, bira içilecek meyhaneler var, oturup nez'i veya seda sayan'ı felan izleyebilecek pavyonlar var...
Kebapçıya gidersen tabii gece hayatını göremessin. Mesela biz eskiden çevre sokak'ta oturuyorduk, farabi ve çevre sokakta o kadar bar pavyon var ki aklın durur. Erkenden gidip park kapabilmeye çalışırdık barlar diskolar yüzünden. Valla Ankara'da gece hayatı yok diyen biri ya Ankara'yı hiç dolaşmamıştır, ya da illa laila gibi kocaman bir yer arıyordur.[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...