Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nolimetangre ( ya da herneyse ) onun hakkinda

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

jiber klasik tehditler iste marlonun verdigi topicteki muhabbettin benzerini bana özel yapti
listesinin ilk sirasinda ben varmisim
beni yakacakmis
vs vs vs
buraya gelip ben 35 yasindayim demisti ama yazdigi seyler hicte 35 yasindaki saglikli bir insanin yazacagi seyler degil :S[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
warrior
ares
unblocked
Sosyal ağlarda paylaş

Boşver gitsin yaaaa... Benim oyundayken pm'den aldığım tehditler geçek olsaydı, şimdiye dek hacklanmiş, banlanmış, soyulmuş vs. vs. vs olmam gerekirdi. Arkadaş özetlemiş zaten, kimin ısıracağını herkes bilir.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

üstüne gitmeyin şimdi o liste hazırlıyo birbir şunu ilk hacklicem sona bunun itemlerini çalcam sona şunun mercanının üzerine mercan kurcam kimse tıklayamayacak :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D

[Bu mesaj bubbaChucks tarafından 27 Aralık 2005 16:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@bubba yazi yazma incelediginde bulunmussunuz iyi ya da kötü cevapasiz kalsin istemedin :P
@jade noob chardan ya da arkadasinin charindan yazmisti muhtemelen SS alip banlatsam nolucakti baska bir chardan yeniden gelicekti
@burial normalde noob charlar MERCAN acardim artik inadina ::Ujio:: ile MERCAN aciom :D[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
warrior
ares
unblocked
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...