Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öneriniz

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Şimdi ben kablo nete abone olmayı düşünüyorum 95$ 1yıllık kablo modem parası vericem yanlız şöyle bir olay var bilgisayarımı dükkana götürecem bende orda kalıcam eğer 2004de özelleştikten sonra evimin oraya adsl veya kablo gelirse evime geçmek istiyorum sizce bu aradaki 4-5ay için kablo net alayımmı?Aylık tamini telefon param 180-200 geliyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

180 200 ise kesin al diycem ama 2004 de olaylar deişcek adsl ve alternatifler olacaı için ama 4 5 aydan fazla surer oyuzden daha karlı olur

Bir Tavsiye...[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

95$ dediin KabloNet'in modemi mi eğer öyleyse 2 yıl üye olunca o fiat1$ oluo ki 1$ da peq bişi deil[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

ben 64 dolara aldım 1 yılıına
pardon turklirası

[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler

[Bu mesaj Malkor tarafından 21 August 2003 21:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

27.02.2003 tarihi itibari ile 1 yıllık Kablonet abonesi olanlar satın aldıkları Kablo modemi için 95 USD yerine 49 USD ödeyecekler. Bu fırsattan yararlanarak indirimli satın aldıkları kablo modem aboneleri sözleşme tarihi itibari ile 1 yıldan önce aboneliklerini iptal ettikleri takdirde(fesih) tarafımıza 60 USD ödeyeceklerdir. 60 USD'yi ödemediklerinde ödeme tarihine kadar geçen her ay için %7 temerrüt faizi ödeyeceklerini kabul etmektedirler.

Kablo modem fiyatlarını bilerek pahalandırdılar çünkü müşteri kaybedeceklerini biliyorlar özelleştirmeden sonra oyüzden normal abonelik modem fiyatı 95$ oldu eğer dersenizki abi ben senlen devam edicem sana güveniyorum ozaman 1yıllık 49$ ama eğer bu 1yıl içinde ayrılırsanız 60$ da adamlara ödüyorsun.
Şuan aklıma karıştıran şey belirsizlik ne olacağını bilmemek yoksa düşünmeden üye olurum ama adamlara güvenim sıfır.
Şimdi şöyle kabaca bir hesap yaptım.Eğer dedim ben 1yıl üye kalıcam desem ve üye olsam.

804.000.000 milyon 12aylık net parası
71.000.000 açılış parası
70.000.000 modem parası
Toplam 945milyon.

Eğer ben yok normal üye olucam kafama eserim ayrılırım tarzı bir olay olursa.
804.000.000 milyon 12aylık net parası
71.000.000 açılış parası
137.200.000 modem parası
toplam 1milyar küsür ediyor.

Eğer özelleştirmeye girilip adamlar çok uzun vadede birşey yapamazlarsa ise ve bende dialuplan devam edeyim dersem.
En az yıllık 180*12=2.160.000.000 ödiyecem.

Bazı çakallıklar geldi ama adamlar benim düşüncemi düşünmüşlerdir herhalde.Bilen varmı diye sorayım dedim eğer ben 2yıllık üye oldum diyelim ve 1$ modeme ödedim eğer 2yıl içerisnde ayrılırsam 60$ mı ödiyecem yoksa çok daha fazlamı bilgisi olan varmı?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ve buldum bu adamların aklı pek iyi çalışmadığı kesin.
Şimdi benim konumuma göre en iyi paket 2yıllık neden diye soracak olursanız şöyle anlatayım.
2yıllık modem parası 1$ eğer iptal ettirirsemde 90$ ödiyecem buda demek oluyorki 91$ MAX modem için ödeceğim ve eğer diğer kurumların özelleştirmeden sonraki konumları bağlantıları kötü olursa baya baya karda oluyorum.
Eğer 1senelik yaparsam 49$ ve o snee içersinde bırakırsam 60$ fazlalık ödiyecem buda 109$ ediyor.
Hertürlü 2yıllık bağlantı karlı oluyor kısacası.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Çünkü kendi paramlan rezil olmak istemiyorum şuanki verdikleri hizmet bile hizmet değilken açıkcası onlara para kazandırmak istemiyorum.Ayriyetten eğer diğer kurumlar daha makul ve evimin oldugu semtte adsl veya kablo getirirse direk bırakmak istiyorum çünkü kabloyu çektireceğim yer iş yerim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

sanırsam her semtte tek kablo internet servis sağlayıcısı var.
merkezi çankayada bir kablo internetçi vardı mesela, ama çankayaya hizmet etmiyordu.

Valla kabloNet çok güzel bir olay, ama bu son günlerde acayip çıldırdı.
Ayrıca keşke 64k (aslında hızı 128 ya kıyak çekiyorlar bize) yerine 512 k alsaydım diyorum bazen...

TT'net çok kötü ve kazıkçı. Adamlar kar yapıcaz diye 64klık bağlantıyı, almanların ve isveçlilerin 512klık bağlantıısıyla aynı fiyata sağlıyorlar.. onlar hala 3 trilyon karın peşinde..[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...