Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Justice..

LorDofHmN

Öne çıkan mesajlar

said:
KaSiMPaTi_1, 26 Aralık 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
Picallo, Oje ile bir sorunun mu var onu ben anlamadım... Adam ortaya bişey demiş, hemde gayet basit birşey banamı dedin diyorsun adama çok ilginç geldi bana bu kadar konusmanın içinde bu, sanki bir art niyet varmış gibi ara bozmaya çalışıyormussun gibi geldi... Eger oje ile ilgili bir sorunun varsa siz eski arksınız direk pm den bişeyler de bence... Yanlış bu yaptıgın çunku... Dost her zaman dosttur...

Oje ile benim bir sorunum olamaz. Sorunum olursa forumda tartisacak degilim. Takiliyorum ben ona , keske bunu yazmadan önce ojeye bi sorsaydin bir sorununuz mu var diye.

:D[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

justice back oldu yani ////ben diyorum Justice clanında gereksiz adam çok diye ama daha sonra bana gelip 2 dk da sattın falan diyolar neyse..//////never fear kapak is here dicem here degil 2-3 post yukarda

bu başlık altında yazdıgım 3 post ve başıma gelenler sagolsun AltaTurk açıkladıktan sonra anladım..öncelike justice clanında ki herkesi "hemen hemen herkes" çok yakın ark.larım,ama anladımki yanlış anlasılan 3 yazımdan dolayı bi anda düşman/satıcı/güvenilmez adam yerine konmusum.daha bu sabah Joey'e anlattım böyle böyle olay ben clan hakkında kötü konusmadım sadece yanlış anlasıldı diye.az öncede AltaTurk ile konustuk sagolsun herşeyi anlattı tartışmadan birşey söylemeden. neyse sonucta benim söyledigim bazı şeyler yanlış anlaşılmış tekrar söylüyorum benimle sorunu olan varsa herkesle birlikte degil yüzüme karsı söyler sen böyle böylesin diye

saygılar.[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 26 Aralık 2005 14:43 tarihinde demiş ki:
Sorunu clan adı wererek değil isim wererek yapılsaydı şu anda oyunda pm de küfür yemezdim en azından :S

evet belkide isim vermemekle hata yaptım ama böylelikle kimin ne olduguda anlasıldı :P[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 26 Aralık 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
lordofhmn senden de adress istedilermi ? xD

ben senden neden adres istedim.. biliosun nedenini.. eğer gerçekten benle bi sorunun varsa,ki olduğunu düşünüorum her yazıdğım post a atlamandan, realden çözelim.. sen yine bu yazıdğımın karşılığı olarak LoL,bb,ok vs.. tarzsı şeyler sölersin..kısacası yüreğin yetmez.. eğer benle uraşmaya devam edersen çok kötü uraşıcam sennle.. bi gün aniden karşına çıkarım o zaman da hiç hoş olmaz.. o yüzden artık saçma sapan post kasma..
Sosyal ağlarda paylaş

sen 3. delimisin ? o ilk bisi sordugumda! soruydu yani sen farkli algiladiydin nasil calisiosa artik bilemicem xD. dreamlover doru duzgun cvp verdi eyw dedimkonuyu kapattim sen adress filan istemedim benden adress isteyen eski jesuskane mi ne vardi o tabi emin deilim o char cok el deistirdi hangi saibi bilemicem.[signature][hline]o_0
0_o
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben ucuncu_deli yim.. ben sana 30 kere açıklama yaptım o zamanki justice ile ilgili.. ancak senn tavırların ve ukala konuşmaların hepimizi çileden çıkarmıştı.. ben sana normal cvp verdim ancak bi şeyi 30 kere anlatıp anlaşılmaması beni çileden çıkardı.. artık cvp yazma uzamasın..
Sosyal ağlarda paylaş

o zmn sen burda bi suru sey yazdigindan 1 gun (zmn konusunda emin deilim 1 gun icinde farkli zmnlardada olabilir)once ben dreamloverla konusmustum olayi uzatan ben deildim ha ukalada deilim ole mi gozukuyosam bilemicem[signature][hline]o_0
0_o

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 26 Aralık 2005 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...