Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Justice..

LorDofHmN

Öne çıkan mesajlar

Konuya tamamen tarafsiz bi sekilde bakilirsa hicbir lvl 62 rogue peleriin gorevine drainer olarak alinmaz.Sayet luferson kapisinin onunden bu is icin cok uygun drainerlar bulunabilir ve bu gorevde yer alan arkadaslar icin ozellikle bi alt clan acilabilir eger np clan icin onemliyse ve clan onde gelenlerinin dedigi gibi sevgi saygi vb on plandaysa...
Sözü gecen clani karalamak gibi bir niyetim yok ama yapilan bence yanlistir telafisi yoktur ayrica lakayit bi sekilde lordonun elestirilmesi tatamen densizliktir...[signature][hline]Nobody`s love...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pressok, 25 Aralık 2005 06:28 tarihinde demiş ki:
Konuya tamamen tarafsiz bi sekilde bakilirsa hicbir lvl 62 rogue peleriin gorevine drainer olarak alinmaz.Sayet luferson kapisinin onunden bu is icin cok uygun drainerlar bulunabilir ve bu gorevde yer alan arkadaslar icin ozellikle bi alt clan acilabilir eger np clan icin onemliyse ve clan onde gelenlerinin dedigi gibi sevgi saygi vb on plandaysa...
Sözü gecen clani karalamak gibi bir niyetim yok ama yapilan bence yanlistir telafisi yoktur ayrica lakayit bi sekilde lordonun elestirilmesi tatamen densizliktir...

+1...

drainer olarak anca lvl 40-55 arası adam alınır düzügnce anlatılır görev yapıldıktan sonra clandan atılcaksınız ve başka bir clan kurup alt clana olacaksınız denir..idaili budur..adil olanı budur...

lord bana böyle clandan atılcağımı sölemedi dediler..buda yanlış bişey insanları kırmamak lazım sırf k.çı kırık bir görev için...[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

oncelıle merhaba

bende bu topıc te sozum olmasını gerektıgını dusuyorum cunku bu yenı kurulan justıce clanı eskı DeaTH_STaRe nın uyelerınden oluşacaktı

Yaklasık 1 2 hafta once clan bugu varken clan baskanı olan __WoXsY__ nin charını oncelıkle satmıslar amacları kolluk yakmakmıs clan ın normaldekı 36 player ı nın yaklasık 20 25 kişi si atılmıs ve yerıne darkcurse joey altaturk vs bole artiz adamları almısar sonra Burn bı yanlıs yaptıgını ve bızı sattıgını dusundu herhalde ki o adamlardan clan baskanı char ı gerı aldı yenı gırenlerı attı ve tekrar eskı oyuncular alındı buna bozulan bıkac vatandas kolluk yanmıyo dıye cıkınca clan dagılmaya basladı clan grade dustu knight bı clandı ama clan ılk 100 de bıle yoktu hal bole olunca burn "hastayım bıkac gun yokum" dedı ve oyuna gırdıgınde clandan hemen cıktı sadece soledıgı şu
-Bu clan kalacak istiyen justice ye gececek
death stare de kalan adamlar ıskarta oldu
clana hala ADAM alacaklarını orenememısler bız 3 4 gun burn cıktıktan sonra o clanda durduk kı bırı gelecek justıce ye gececeksınız dice dıye sımdı yakmıslar kollugu pm atıoz takmıyolar o clana gırmıcem o clanda death stare den en fazla 7 8 kısı var o clan bı ara 36 kısıydı ama nerdee neyse daha konusmıcam burası bı forum konusursam daha kotu seyler yazabılırım....[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %87,23
Need Clan

[Bu mesaj soulteam tarafından 25 Aralık 2005 11:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bak alta ve joey çok iyi insanlardır.Onlara laf atan hatalıdır.Ama burn_tr cok akıllı zannedşyor kendisini galiba.Hep aynı numara(Cok Hastayım)Gercektende kafadan hasta.Bir insan bu kadar sallayıp sonrada satamaz.Burnden adam olmaz.Ama oyunda gördügüm en delikanlı adam kesinlikle ALTATURK
Sosyal ağlarda paylaş

Lordo'yu tanırım samimiyetinden dolayı adam yeterki hayvan kesilsin diye rezz beklemeden kalkmıştır. 32M exp bir klana feda olsun diyemecek adamlara, görev sırasında Buff verilmedi diye klandan çıkacak adamlara, level 62 olup drain diye alındığını sanalara yazık, son olarakta MADEM dışardan adam almadan kesemiceksiniz NEDEN pelerin alıyorsunuz!!!

insanlarla oynayıpta gururlu genç ayağına yatmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

texas nıcklı sahıs kımsın nesın bılmıyorumda hastayım evet sorun varsa söleyebılırsın gırmıyorumbıle dogru duzgun pm lere cvp vermeme gıbı bı sorun yok adam kım degıl nedır herkes bılıyor taslamak la ugrasmayın death stare dagılmıs olabılır kardesımın charı dark shady vs justıce clanıda benım degıl ben gectım cunkı justıce ıle hep brb dık LORDFHM ye gelınce cıdden cok sevdıgım bırısı oda benı cok ıyı tanır sonucta o gun ne oldu bılmıyorum olduysede yazık olmus.. cıdden kotu bısey demek dahı ıstemıyorum kımseye yasım 25 oldu psıkolojı okuyorum burdakı herkes gıbıde kalıtelı bı ınsanım boyle bırılerı cıkıyor gercekten komık davranıs bunlar justıce kolluk yakar sorun zamanındada dupe ıtem verıyolar dıye sorun olmustu neyse haklı olan tek kısı vardır benım gozumde oda LORDFHM o gun dc oldu gormedım bıdahada neyse herkes kendıne ıyı baksın bu arada sonm bı soz bıraz cıddı usutmustum ve ardından rahatsızlandım pek gırmıyorum bıle aptal aptal cumle kuran arkadaslara 1 kelıme etmıcem grk sız TALKATIVE :PUPPET: hangı bırısını yazıyım bılen goren ınsanlar koey warp syhraxx duck ztn brb oldugumuz kısıler... neyse KURK nerde ordayız anlayısı yapmak hos dııl ...np onemlı dııl deyıp aldıgımız sımdı neler yapıyor komık ayrıca son sozum LORDFHM adlı arkadasın sorununu dıle getırmek ıcın acılmıs bı yer... texas cıdden bısey demıorum cok komık bı yazı olmus gercekten uzucu tabı gecmıs olsun dıyorum hasta olan bı kısıye sızın gıbı :) komık basıtlesmıyorum benı bılen cok ıyı bılıyor power stroy full scroll dolu alıp satmaktan bezdık para emek verdık bız bu oyuna o kadar cok kısı var bazen pm bakamıyorum hemen pm ler blocklu gıbı b ıanlayısın anlamı yok burada... ankara np sı yok bızımle geldı nınjax kleanthısı hep bızımle dvm edenler xxxhanıbalxx herneyse texas dahıl ben herkesı cok sevıyorum benım bı hatam olduysa kı burada bı hatam yok clan kurulmadıgı ıcın death dvm etmıstı...herkes kendı kendıne gelın guvey durumu olmasın lutfen... son soz...
herkesı cıdden sevıyorum bu lafı soleyen arkadasım utansın SIMDIDEN ıyı yıllar herkese... ( hasta degılım evet % 3 u 19. gunde aldım cok ıyıdım oyundaydım hep o yuzdendır...)

[Bu mesaj SeCTioN tarafından 26 Aralık 2005 02:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar ben justice'nin clanın baskanıyım bakıyorum bizim türk arkadaslar hiç bir zaman bir türkün blir en iyi yerler gelmelerini cekemiyor ve hazmedemiyorlar devamlı o kişiler hakkında ileri geri konusuyorlar.N e olmus yani justice kol yaktı yada birinci olsa kötü bir seymi bu bakın oyundaki cevrenize hep iyiler yabancılar sizin bizimle guru duymanız lazım ken siz kalkmıs bizi elestiriyorsunuz benim için pm kapalı geziyor diyorsunuz oyunda ben bunalmadıkca pm kapatmıyorum bana slm atana ben a.s herzaman demısımdır pelerin görevinde drain diye alınan 61 lvl arakadası clandan ben attım
o arkadas biz gorevdeyken butun clan halınde kapatıp gıtmıstı
ve ben clan baktıgımda onla bırlıkte almıs olunan bırkac kısıyı attım o arkadas oyuna gırdıgınde clansız oldugunu gorunce bana pm attı ve bana nıye attıgımı sordu bende kendısıne anlattım nıye attıgını ona gorevden sonra clan alırım senı dedım ama o arkadas yememis içmemiş bizi milletin ağzına sakız yapıcak ya dedikoducu kadınlar gibi gelmiş buralar yazmıs ben bu oyunda herkezle oynarım kımseyı ayırtmam bırakın artık bir birimizi cekistirmeyi oyunda bütün hersey türklerin üstüne oynanıyor sizde kalkmıs birbirinizi yiyorsunuz polifonikosuruk denen kardesime geliyim bu oyunda ben polifonik osuruk u 7 yada 8 aydır tanırım ve oyunda en seviğim kisilerden biridir onun dün bizim hakkımızda yazdıgı back yazısı cok zoruma gitti cünkü o yazıyı enson bekliyceğim insan oydu polifonik bana agbi diyordu ama demekki yalandan diyormus biz onun hicbir zaman agbisi olamamısım o bizim hakkımızda konussun dursun biz kimsenin hakkında konusmayız polifonik yine bizim kardesimizdir ve oyle kalacak biz bir oyun icin kimsenin kalbini kırmayız herkeze iyi oyunlar lutfen birdah JUSTİCE hakkında burda dedikodu yapmayın biz herzaman bu oyunda olduk ve herzamanda olucaz siz nederseniz deyin suan ares in en iyi türk clanı biziz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_joey_, 26 Aralık 2005 03:06 tarihinde demiş ki:
sizin bizimle guru duymanız lazım ken siz kalkmıs bizi elestiriyorsunuz

Herşey iyi hoşda bu bana komik geldi biraz :)
bir zamanlar ::GFB::Volkan:: ile Private kardeşler vardı. Masallah süper np kasar Czde aynı 3 adamı 1000 kere keserlerdi. Hatta bu GFB Volkanda Aresde topu topu 4 tane varken Lycaon Staff +8 vardı. Bu kardeşler ban yedi sonra nedense :) Sonra baktılar böyle olmuyor, clanımızda çok ünlendi, biz yeni bir clanda toplanak adı da Justice olsun. Böle np kasmaklada olmuyor, ne yapalım. En iyisi biz char alalım ::decrytpted:: joey vs... şimdi Justice clanı denince aklıma bunlar geliyor. Neyiyle gurur duyalım bu clanın? Ama hakkınızı vermek lazım bayağı para vermişsinizdir o charlara :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...