Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Justice..

LorDofHmN

Öne çıkan mesajlar

orfenegro denen arkadas sen gfb volkanın ve prıvatenın ko da nezaman gordun np transferı yaparken aynı adamları oldururken gfb volkan daki lycona laf söylüyorsun o lycon legaldi iste sen basit bir insansın sen hala oyunda wod +8 ile oynarsın cunku onu hakediyorsun private banlandı dıyorsun evet banlandı ama gb yuzun demek ki biz senin gibi ezik bir sekilde bu oyunu oynamıyoruz oyuna bazı emekler harcıyoruz
ben joey ve decrypted a hic para vermedim ben oyunu bırakıyordum joey in eski sahibi su ankı super hanky nıckli 65 lvl warior bana oyunu bırakmıyım diye hediye etti sen her seyi cok biliyorsun da burdan konusup atıp tutcagna sana adres verıyım gel yüzüme anlat derdini sorununu her hastanın bi doktoru vardır gel seni de tedavi ediyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 26 Aralık 2005 09:17 tarihinde demiş ki:
billindik aynı konular aynı cekemmezlikler herneyse ben bise demiyorum size iyi harala hurele kavgalar

yes fear oje is ofline

Bana mi diosun murat :D[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_joey_, 26 Aralık 2005 10:36 tarihinde demiş ki:
orfenegro denen arkadas sen gfb volkanın ve prıvatenın ko da nezaman gordun np transferı yaparken aynı adamları oldururken gfb volkan daki lycona laf söylüyorsun o lycon legaldi iste sen basit bir insansın sen hala oyunda wod +8 ile oynarsın cunku onu hakediyorsun private banlandı dıyorsun evet banlandı ama gb yuzun demek ki biz senin gibi ezik bir sekilde bu oyunu oynamıyoruz oyuna bazı emekler harcıyoruz
ben joey ve decrypted a hic para vermedim ben oyunu bırakıyordum joey in eski sahibi su ankı super hanky nıckli 65 lvl warior bana oyunu bırakmıyım diye hediye etti sen her seyi cok biliyorsun da burdan konusup atıp tutcagna sana adres verıyım gel yüzüme anlat derdini sorununu her hastanın bi doktoru vardır gel seni de tedavi ediyim

Walla sırf ben değil o sırada orda bulunan herkes gördü :) Eski np listesine girişiniz süperdi hele, liste 50bin den başlıyordu bir anda 2 kişi 100bin np ile girdiniz :) +8 lycaonuna hele hiç laf yok Kim bilir kaç tane lycaon kesip çıkardınız :) Bak yabancılar sizin için güzel bir tabiri var "Babashoper" Ne anlama geldiğini sen daha iyi bilirsin. Çok kızmşısın bakıyorum afişe olunca benim kullandığım itemlara saldırıp göya beni ezikmi göstericen? Merak ediyorsan söyliyim o wood staff değil ama wood olsaydı bile "babashoper" dan alınmış bir lycaon +8 den daha onurludur merak etme :)
"private banlandı dıyorsun evet banlandı ama gb yuzun demek ki biz senin gibi ezik bir sekilde bu oyunu oynamıyoruz" demişsin
konuştukça batıyorsun bilmem farkındamısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk baştan bütün arkadaslara Selamlar.
Lordo :
* Sen ne yapmaya calisiyosun ?
Görev 'de yatarken sesin solugun ciktimi o zaman neden bıdı bıdı yapmadın ? Çünkü clanda belki kalırım ayaklarına yattın. Ama belirtilmisti Alta tarafindan bu arkadaslarin görev sonrasi clandan ayrılacakları. Yardim icin cagirildiniz Sağolun geldiniz.. Fakat ondan sonra bekledigini bulamadin hemen koşayım pati'ye hemen bi yazı arkadasindan bir kac agıt '' tüh tüh adilik yapmislar yazık olmus '' bilmem neler.. Ya hangi mantıkla sen bunları yazıyosun buraya yazdıklarından ne bekledin ? Aklınca clani kötülüyorsun Clan hakkında söz etme o clanda hakkı ile oynayan bir sürü arkadaşım dostum var. Madem derdin var oyundan Pm ile neden ulaşmadın? Tabi ben soledim fakat cvp vermediler gibi bir karşılama gelicek vsvsvs... Ya bırak bu boş işleri herkez kimin ne oldugunu biliyor Burda sen onca insan icinde clana 2 laf solemisin ne oldu bir sürü lanet ve bitti bumudur...
Neyse ne desek bir cevabın olacak..
Herkeze saygılarımla..
Sosyal ağlarda paylaş

kapayın lan su forumu yoksa bunalrin belasini skicem zorla delirtiyolar a.q ogullariş aklını basınızdan alırım havada karada heryerde sizi sikerim ytr ulan bakın dalganıza sen de sus lan orfengromusn nesin czde bırak artstligi gelin lan realde yanımıza varmı del,kanlı burda konusan laf atan beyler adres yazariz a.q haznedar bahcelievler ytr lana kpayın su forumuda reklam olduk 1 liralık cakkallara
Sosyal ağlarda paylaş

siz varya nesiniz biliyomusnuz amip tek hücereli beyinsiz hayvan bırakın oyununuza bakın ayıb ya hele bazilariniz işin orospusu olmus sürekli dedikodu yazık erkek dedigin adam olur yasınız basınız kac töbe allam yaaa zorla adamı delirtmeyin yazıkkkkk herkes baksın dalgasına abilerim var buaray yazan onalar lafım yok ama hala gelmiş yok söle yok böle transfer o bu su lan sizde alın sizde yapın bu kadar basit varmi o kadar varsa hodri meydan
Sosyal ağlarda paylaş

Her insanin sınırı var bir yerden sonra taşıyo warp 'in taşmış bırakın burda insanlık ogretmeyide isimize bakalim lordo kimse hakkında ileri geri konusma.. Ayiptir Sizde bir günde kolluk yakarsanız gelen yorumlarin karsısında ne düsüneceksiniz merak konusu ?[signature][hline]Server Ares
Name ::Extreme::
Clan Justice
Level 6x
Np 170k+
--------------------
Silk Road
Aege
EddiE 30+
Paticik Guild
Sosyal ağlarda paylaş

Picallo, Oje ile bir sorunun mu var onu ben anlamadım... Adam ortaya bişey demiş, hemde gayet basit birşey banamı dedin diyorsun adama çok ilginç geldi bana bu kadar konusmanın içinde bu, sanki bir art niyet varmış gibi ara bozmaya çalışıyormussun gibi geldi... Eger oje ile ilgili bir sorunun varsa siz eski arksınız direk pm den bişeyler de bence... Yanlış bu yaptıgın çunku... Dost her zaman dosttur...[signature][hline]Nick : HuRR1CaNe
Class : Elemantal Lord
Job : Paper Mage / Flame - Glacier
Level : 66
Clan : Carpediem
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Mustafa o lightning staffını varya ben....

Olm sana demedim ben lan ben vurmuyorum sana vurma bana die... Bide utanmadan malice debuff attırıp 68954895 kişi dalıyorsunuz... :D :D :d[signature][hline]Nick : HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 26 Aralık 2005 13:10 tarihinde demiş ki:
Mustafa o lightning staffını varya ben....

Olm sana demedim ben lan ben vurmuyorum sana vurma bana die... Bide utanmadan malice debuff attırıp 68954895 kişi dalıyorsunuz... :D :D :d

Abiiii Wuwa icin Ölürüm Yaa :horace: 1up_ icinde ölürüm Ama Debuffsuz ehuehu Trolemi Gidiyodunuz Bi türlü olmadi yaaa :horace:[signature][hline]S: Ares
C: UknighteĞ
L: 65
J: Arc Mage /Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
warp, 26 Aralık 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
kapayın lan su forumu yoksa bunalrin belasini skicem zorla delirtiyolar a.q ogullariş aklını basınızdan alırım havada karada heryerde sizi sikerim ytr ulan bakın dalganıza sen de sus lan orfengromusn nesin czde bırak artstligi gelin lan realde yanımıza varmı del,kanlı burda konusan laf atan beyler adres yazariz a.q haznedar bahcelievler ytr lana kpayın su forumuda reklam olduk 1 liralık cakkallara

Ağzından salyalar akıyor dikkat !! fazla yaklaşmayın ısırabilir
:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Lan n00b mage, sana kim dedi +7 Lycaon silinince lupus kullan die +7 lupus ile +7 Lycaon çok yakın vuruyorlar dmgleri nerdeyse aynı die.... Bir daha agzımı acarsam 2 olsun a.q. :D :D :D

Abinin şafak kaç len?

Soylesin bir arada serinleyelim :D :D :D[signature][hline]Nick : HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 26 Aralık 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
Lan n00b mage, sana kim dedi +7 Lycaon silinince lupus kullan die +7 lupus ile +7 Lycaon çok yakın vuruyorlar dmgleri nerdeyse aynı die.... Bir daha agzımı acarsam 2 olsun a.q. :D :D :D

Abinin şafak kaç len?

Soylesin bir arada serinleyelim :D :D :D

LoL Benim lupus +6 Abi ya itemlerde cok dandik ama yinede Saglamım ŞaFak Cok Daha O_o[signature][hline]S: Ares
C: UknighteĞ
L: 65
J: Arc Mage /Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom, 26 Aralık 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
said:
Polithe1st, 26 Aralık 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
bu arada dikkat edin clan bug olmuş 41 kişi olmuş Justice clanı daha sonra dicekler 41 kişiyle kolluk yaktılar :D

Birileri buna clanların artık 41+1 olduğunu açıklarsa iyi olur noob gibi mesaj yazmasın :)

bak dengesiz arkadaşım bana noob dicek adam yok bu oyun içerisinde bilmedigim bişey yüzünden noob olamam bu 1 hiç duymadıgım için sadece düzgünce bi uyarı yapmak istedim[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 26 Aralık 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
said:
nocom, 26 Aralık 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
said:
Polithe1st, 26 Aralık 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
bu arada dikkat edin clan bug olmuş 41 kişi olmuş Justice clanı daha sonra dicekler 41 kişiyle kolluk yaktılar :D

Birileri buna clanların artık 41+1 olduğunu açıklarsa iyi olur noob gibi mesaj yazmasın :)

bak dengesiz arkadaşım bana noob dicek adam yok bu oyun içerisinde bilmedigim bişey yüzünden noob olamam bu 1 hiç duymadıgım için sadece düzgünce bi uyarı yapmak istedim

Alta abi bu onur bana şunu yapıo alta abi beni partye almıolar alta abi itemlerim şunlar alta abi clanda bu oluo alta abi :P
fazla lafa gerek yok :)))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...