Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heroes of might and magic V

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

oyun çıksın bakalım nasıl birşey hadi bakalım asıl yorumlar o zaman olacak tabi HeroesIII'ün yerini tutarmı bilmiyorum. HIV'te heroların özellikleri yoktu HIII'te her heronun kendine ait bi özelliği vardı bundada öyle olur inş.[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once
Sosyal ağlarda paylaş

beyler IV le alakası yok direk 3 özentisi olmuş oyun.Combat ekranı yine 3 dekı gibi kücük savaslarda 8x8 hexagon buyuklerde 12 x 12 hexagon ( ordunuz fazlaysa hesabı).Bence betayı indirin oynayın görüceksınızkı adamlar harbi aynı heroes3ü kasmışlar konsept farkıyla.[signature][hline]No matter what situation I am in ...
Resistance will not fall and I will survive.
Sosyal ağlarda paylaş

Betada çok şey eksik olmasına rağmen 3 e çok benzediği kesin, birimler farklı biraz, grafikler güzel, büyü sistemi daha güzel, skill sistemide çeşitliydi gördüğüm kadarıyla ama işte beta olduğu için çok zevk alamadım daha çok büyü efektlerine ve birimlere bakmaya çalıştım bence gayet güzel bir oyun olabilir.Ha birde 1 gb ram ve 6600 gt ile çok süper performans alamadım.[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.
Sosyal ağlarda paylaş

death knight ı yokedip yerine wraith koymaları hoşuma gitmedi. umarım mercenary gibi bi yerden edinme şansı vardır death knight ın. genelde günümüzde görsellik arttıkça oyananabilirlik azalıyor. oynamadan kesin bi yorum yapılmaz. ma halen bu oyun 4 ün verdiği tadı bile veremeyecekmiş gibi gözüküyor.
bide disciples vardı HoMM tarzında, o da gayet iyiydi. ne alakaysa aklıma geldi birden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bence screenshotlardan ve combat demosundan sonra anladımki bu oyunda Homm 3 ün atmosferi olmiyacak nasıl desem Şeytanın bir karizması vardı bu grafiklerle çok çizgisel kalmış mesela upgrade olmuş meleğin duruşu asaleti var bunda öyle deil grafikler laylaylom gökkuşağı ne güzel bulut ne güzel havasında olmuş hayal kırıklığına uğradım biraz[signature][hline]We cast our lot together four still stand as one
Here we'll remain forever till our kingdoms one
Sosyal ağlarda paylaş

ne yalan soyleyeyım ban console oyunu da sankı pc ye uyarlanmıs gıbı geldı ...
oyun gereksız yere cok kastırıyor ...
gırıs demosunda hıcbır guzel yan yoktu ,cocuk oyunu havası vermıs cok kotu ıdı ...
tooltıp lerın rakamsal olmadıgı oyunlara acayıp uyuz olurum , offance skıll ıne sag tıklayınca bana "slıghtly ıncreases your unıts damage " demeyecek bana , bana %10 dicek %15 diyecek neyse o rakam lazım bana ...
hero ekranı son derece ozensız basıt vede amacsız ...
kale ıcınde recruıtment ekranı son derece anlamsız gereksız ...
^^ mesajda belirtildiği gibi unit upgrade falan yok ,market vede tavern de yok tu ...
combat sahası acayıp olmus altıgen kutucuklar beklerken kareler bayaa bi abes olmus ...
ana oyun ekranı yanı heroların dolastıgı vs ... ekranı fena degıl artıfactler ıtemlar yanı dekor olan goruntulerle dekor olmayan malzeme daha net ayrılırsa daha ıyı olur ...
hero öldüğü yada retreat ettiği zaman bir miktar ordu ile geri geliyor ,hmm3 de oldugu gıbı tavernadan cekılen 3. hero 1 unıte ıle gelmıyor ...
kalede bırıken ordu haftalık olmus yanı hafta bası gelıyor askerler hmm4 dekı gıbı gunluk degıl ...

kısaca benım fıkrım olarak en az 6-8 ay ve cok cıddı bır calısmaya vede bol mıktarda oyuncu tavsıyesıne kulak vermesı gerekır yapımcı fırmanın yoksa ortaya cıkacak olan sey belkı HMM4 den ıyı olacak ama WoG lu bır HMM3 unse yarısı bıle olamayacak ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun beta diyoruz delucian daha ne upgrade ı tavern marketı ya.Zaten neye right clicklesen bişi cıkmıyor onları fılan yaparlar adam oha fılan olmayın yanı.Böyle bırakıp piyasaya sürmicekler heralde daha system core u yenı oturtmuslar.daha kalelerın3 tanesını yapmıslar itemler belli degil büyüler belli degil amma gaz olmussunuz yanı :D
Sosyal ağlarda paylaş

beta sı oldugunun farkındayım ...
evet playable bir betası mevcut oyunun ...
oyunun beta olmasından kaynaklanan eksıklıklerden olan sıkayetlerım sadece bılgılendırmek amaclı betayı oynamayan ark.lar ıcın ...
ancak dıgerlerı oyunun genel yapısı mantalıtesı falan oyunun kendısıyle alakalı ,duzelecegını (bırılerı cıkıp uyarmazsa adamları kı forumlarında uyarıyorlar) zannetmedıgım seyler ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...