Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heroes of might and magic V

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

tüm olay arkadaşimin dün gece "ahanda çıkıomuş seninkinin 5.cisi , yersin kafayi yine haftalarca" demesi ile başladi ..
"hadi len 3do battı nasi çıkıcak" dememe rağmen ısrarcıydı ...
sabahtan beri google'da arattığım akdari ile kafam iyiden iyiye karişti
öncelikle
1)3DO bu oyunu çıkartmayacak bu kesin (eski sitelerde 2003 release by 3DO yazio)
2)bazı sitelerde ise 3d0 batti ama proje devam ettirilio 2004 ü bekleyin yazio
3) 1 rus sitesindeki haber ubisoft'un bir rus programcılık firmasi ile anlaşip heroes IV nin kötü yanlarini atip grafiklerini geliştirip yeniden piyasaya süreceğini yazıyor [UBISOFT'un sitesinde bu haberi doğrulayak bi yazı göremedim 9
4) bir iki alman sitesinde (Almancam yettiği kadari ile ) okuduğum ise PC versiyonu için tarih temmuz 2004 denmekte ....
[hline]
asıl soru(N) burada hangisi yada hangileri doğru yada hiç birisi mi ??!!??[signature][hline]inochi kakeru sugata , sukito yuu utsukushisa ni kotoba wo ounda
Sosyal ağlarda paylaş

heroes 3 un esnekligini heroes 4 de uc boyutlu yapip saglayamadilar bence,yine 3d olursa yine aynisi olabilir[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

gecen ay ya da daha onceki ayin level dergisinde bahsediyordu oyun yapim asamasindaymis diye . 4 cok beter bir oyundu rezil ettiler seriyi . yeni oyunda bence 3 un uzerine yogunlasmali ve oynanisdan ziyade ufak tefek degisiklikler ve grafiklerle oynanmali .

hey gidi be multi h3 basinda toplam 4-5 ayi gitmistir omrumun .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

Herolar 3teki kadar pasif olmayacak. Ama 4. oyundaki kadarda aktif olmayaklar. Nasıl yani? Çok merak ediyorum ne olacağını :) Ben genede 4. oyunu sevmiştim. tabi 3 kadar fazla oynamadım o ayrı bir konu. Ama bazı müzikleri falan süperdi :D Çıksın göreceğiz ne olacağını. Ama çıkacak yani. Ben öyle okumuştum bir çok yerde.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

savaş ve ÖZELLİKLE kale istila sisteminin içine sıçmasalardi 4 skill sistemi ve ünitelerin hero gerektirmemesi (ki bu hammal adı verdiğim logistic manyağı , uzaktaki güçlü hero ya asker taşiyan bi sürü gereksiz herodan kurtardi beni) ile baya tatmin edici olabilirdi . ayrica herolarin aktif savaşta görev almalari büyük bir arti idi ... ünitelerin haftalık değil de günlük olmasi , paranin günlükl gelmesi hep birer + iken ahh ahhh neden batirdiniz savaş ve kale istilasini yaaa !!!! "inş hV de oyle olmas[signature][hline]inochi kakeru sugata , sukito yuu utsukushisa ni kotoba wo ounda
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Resimlerinin bi kaçini hatirliyorum battle mod unu gormesemde Grafiklerini heroes 3 deki gibi yakin ve cok daha şirin görünüyordu ama sanmayin heroes 4 deki gibi cocuk oynu gibi degildi.

Yurt dışında nasil satilir bilmiyorum ama türkiyede insanlar heroes 3 e bir exp yapsa armageddon blade gibi yeni irklar ,yeni questler,yeni savaşcilar koysan kapiş kapiş alcak[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ona çok güzel haritalar yapıyordum bir aralar. Hatta olayı kaptırıp Ejderha Mızrağı senaryosu yapmıştım. Ejderha lordlarından kaçmaya çalışan elfleri oynuyordunuz. Ama exp falan nasıl yapılır fikrim yok. Haa yapacaksankız haritalar benden derim bak :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

süper bi haber.heroes daima zevkli oldu ve zevkli kalacak.

4 ün tek kötü yanı grafikleriydi, galiba mitolojiye özenmişler.gay satyrler super mario dan çıkma earth elementallar, minyatür ejderhalar, efemine melekler.. atmosferin içine etmişti.hero sistemi ve yeni bina sistemi çok daha iyiydi.harita nın izometrik olmasından kaynaklanan ulaşım sorunu ve grafik kalitesinin iyi olmasına rağmen ünitelerin tiplerinin komik olması oyunu bitirmişti..

3DO nun heroes unu kurtardılar çok iyi peki ya 4 horsemen ne olacak ? :( hiçbirşey.offf ki ne off.[signature][hline]Kafalar m3 ile bahar gelmeden çiçek açıyorsa, o an Ayşeciğin headshota doyduğu andır...
SBGG!®
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
Demodan farkedebildiğim en belirgin değişiklik combatta sırayla vurma sisteminin geri gelmiş olması. Savaş sırasında ilk vuran taraf karşıyı göçerttikten sonra sadece kalan birimler karşı saldırı yapabiliyor. Heroes IV te en sevdiğim olaylardan biriydi savaşan iki birimin de birbirine aynı anda vurabilmesi. First strike büyüleri ve birimleri stratejik olarak baya değerli oluyordu. Grafikleri beğendim yanlız savaş alanı biraz küçük olmuş, disciples vari bi havası var bide. Tamam disciples güzel oyundur heroes da eski kocaman savaş alanlarının durmasını tercih ederim ben.
Başka bi demo var mı oyunla ilgili? Yada menülerin falan bulunduğu oyun içi bi ss?

edit : archangellar efemine değil artık, sadece mine :) Hatun olmuşlar. Bide demoda keşke ingilizce bilen bi eleman konuşsaymış .. "les sii höw ir törs öört" :-p [signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 10 Temmuz 2005 03:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 2 demodunu gordum oyunun ...
birinde bi tower a zoomluyo cıkıyo saga sola gıdıyo falan kule gosteriyodu ...
diğerindde bir devil bi angel a kitliyodu ...
combatla alakalı olan demo kaç MB ve nerden ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

1 agustos 2005 hüramiral ...
Sosyal ağlarda paylaş

saol axe ...
hmms ...
yanlız ordular 7*100 lerle 7 * 100 ler kapıştığında ne olacak ?
bide combat interface bana cok temiz gelmedi ...
ama umutda vaadetti bakalım bakalım ...
ruslara ,ruhsuz oyun yapmalarıyla meshur kımselerden umutla bekleyecez bakalım ruhlu atmosferli bişi ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

1 agustos 2005 hüramiral ...
Sosyal ağlarda paylaş

40 büyü olayı biraz moral bozucu gerçi 200 de skill diyolar ama homam 3 teki gibi değil skiller tam olarak mesela herolara özel skiller var prayer gibi lakin kendisi homam3 ten sevdiğimiz ve saydığımız bir büyüdür.Daha önceki oyunlarda 40 tan fazla büyü kullanan var mı bilmiyorum ama daha fazla olması çeşitliliği arttırırdı umarım çıkıncaya kadar birşeyler yaparlar.
Birde 2.videoda treasure chest ten para aldı beni kaybetti eleman. :D[signature][hline]Hate naki yume motomeru shirube naki mirai de.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 10 Temmuz 2005 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi treasure chestten para laan bizden deildir

yaw 4 te benim hasta oldugum olay
direk cevdredeki mekanlardaki unit ypana zımbırtılardan caravanla unit alabilmekti
cok rahatlatmıstı oynu
abi bide su AI yi dunyanın en kıl sseyi olmaktan cıkarsalar
level 1 hero geliyo
butun minelarımı alı gidiyo
anasına kufrediyodum oynun ya
ulan delikanlısan kaleye saldır diye[signature][hline]OKUYUN OKUTTURUN
BonePART's Blog
Last Update: 29.06.2005

Siz "The King is Dead. Hail The New King" diye bagira durun ben ustume satafatli bisiler giyinip geliyorum. - BonePART
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 11 Temmuz 2005 04:30 tarihinde demiş ki:
abi treasure chestten para laan bizden deildir

yaw 4 te benim hasta oldugum olay
direk cevdredeki mekanlardaki unit ypana zımbırtılardan caravanla unit alabilmekti
cok rahatlatmıstı oynu
abi bide su AI yi dunyanın en kıl sseyi olmaktan cıkarsalar
level 1 hero geliyo
butun minelarımı alı gidiyo
anasına kufrediyodum oynun ya
ulan delikanlısan kaleye saldır diye

Hatıralarım canlandı :) (Valla ben bazen para alıyordum chestlerden. Malum kriz falan. Archangel basmak için para lazım :D)

Vay bea ilk haberi verileri neredeyse tam bir sene olmuş. Konuyu okurken kendi adımı arada görünce şaşırmıştım bende tarihe bakıyorum diyorum "ne zaman yazdım ben bu yazıyı" Bi sene daha bekleyecez. Ohh arada baya vakit var :)[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan:Nym'in clan bugün bi ezik muhabbetinden kapandı ama anlamadım :???
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...