Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asosyalliğin üst seviyesi : Arkadaş TV(NR1)

narin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş Tv Burda da cok iii yorumlar var örnek:

yareppim allaam o nasil bir program onlar nasil lakaplar filan o nasil turkce. bugun mesela ben "hoppalanmak" diye bir kelime ogrendim bu programda.[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

Lokantaci, 05 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Penisinize yaptırdığınız zaman 1 yıl cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor...
MKC
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonussimo tarafından 66 August 666 66:66 tarihinde değiştirilmemiştir aşağıdaki tarihte deiştirilmiştir]

[Bu mesaj Bonus tarafından 10 August 2003 16:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 10 August 2003 21:42 tarihinde demiş ki:
Merhaba ;
Ben danstan hoşlanıorum ..Evet evet doğru duydunuz danstan hoşlanıorum ve danstan hoşlanıorum hatta dansa bayılırım ve dans eden bi dansçı erkek arıorum ok ?[hline]*!Direct Drive*

asl pls?
ben Osman18m
bi ara buluşalım ortamlara akalım ?[hline][b][i]-->Four String Magic<--
737 757 787 727 70707 727 787 757 737
Sosyal ağlarda paylaş

Walla şişmanım çirkinim üstelik çok kısayım 1.60 falan manyağımdırda ne yapacağım belli olmaz.Piskolojik sorunlarımda var hele ki bir magandayım kralı gelse tutamaz arabamda bangır bangır ibo çalarım.Ha arabam mı bişi değil canım sarı renk bir Ferrari modena'ya sahibim :) Buluşalım mı?[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
abicim allah aşkına izleyin
ne salak bi kızdır bu :p
nedir bu ?
sunucu da az deil.
yani uplamış olucam ama. hehe yani nedir bu biri açıklasın bana ne bu saçmalık lol ama :) yani adam gibi şeyler söleseler bari.
anaokul öretmenlii okudum, ama tiyatrocu olmayı düşünüyorum.
bu arada tiyatrocu olmayı düşünüyorum dedim ama ben tiyatroyu pek sewmem, hatta hiç sewmem, sinemayı sewerim.
wtf ??? :hmm:[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

hatırlatmayın fena oluyorum.. :lol:

herşey bir tarafa da uzun uzadıya hayat felsefesini filan anlatmanın manasını kavrayamadım ben, "gülmeyen insanlardan nefret ederim" gibi abuk gubuk cümlelerle sempati toplanamaz ki..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Meraba ben bilmemne (unuttum) Yaşım 36 (YUH DEDIM)

Öncellikle ben çirkin erkeklerden hoşlanırım yüzmeyi severim bide dansederim.

Bürst yaş olmuş 36 napıyorsun sen ya?

En komiği aynı konuyu arkadaşlarlada tartıştık.Millet über asosyal ya.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

hele erkek tipler daha bi komik oluyo abim şimdi karizma olcak ya tek el cepte böyle sonlarını uzata uzata bi konuşma böyle bi kendinden emin gibi görünme çabası tip tip kıyafetler falan
allahım ya niye böyle bi millet olupta çıktık aniden diye bağlayası gelmiyor değil insanın canı[hline]"Do not fear, my son! Awaken the dragon inside
For he may guide you, being the worlds hidden eye
Through a dark time, when mankind is bleeding within
Oh little dreamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...