Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt balkonundan manzaralar ...

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Hayır kartpostala ait değil :)

Genelde insanlar açıklamalara bakmak yerine direk fotoğrafa bakıyorlar. O yüzden açıklama kısmına ne yazsam boş oluyor. Neresi olduğunu bilsinler istedim.

ilk fotoğrafı yüklediğimde ilk yorumlayanlar yabancı kişilerdi. ikinciyede aynı ilgi olur belki diye milletin gözüne sokmak istedim yani :)[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 24 Aralık 2005 14:54 tarihinde demiş ki:
Hayır kartpostala ait değil :)

ilk fotoğrafı yüklediğimde ilk yorumlayanlar yabancı kişilerdi. ikinciyede aynı ilgi olur belki diye milletin gözüne sokmak istedim yani :)

Şimdi 2.fotoğraf kartpostal yani???Altında açıklaması olduğuna göre..Değil mi Zopik?:) [signature][hline]"Çamur mu sürmek istiyorsun başkalarının duygularına?Önce senin ellerin kirlenecek..
Suyla mı gidiyorsun bir başkasının yanan yüreğine ? Bu yürekte hep yerin olacak..."

[Bu mesaj DesertRose tarafından 24 Aralık 2005 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Görsel bir yanılma var sanırım hala ÇANAKKALE/ TÜRKİYE yazısını okuyabiliyorum.Neyse..Öyle diyosan öyledir..[signature][hline]"Çamur mu sürmek istiyorsun başkalarının duygularına?Önce senin ellerin kirlenecek..
Suyla mı gidiyorsun bir başkasının yanan yüreğine ? Bu yürekte hep yerin olacak..."
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ya dalga geçiyorsun ya da gerçekten ben seni anlamıyorum. Evet yazdım ama kartpostal çalışması olarak yapmadım. Altı üstü çektiğim fotoğrafın altına yerin adını yazdım. Olurda ordan oraya dolanırsa fotoğraf, özellikle yabancıların eline geçerse görsünler Türkiye'de bir yer olduğunu bilsinler.

Ok?[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...