Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt balkonundan manzaralar ...

Zopik

Öne çıkan mesajlar

said:
fcuksoft, 14 Aralık 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
PowerShot S2 IS
almayı düşünüyorum iki güne ne dersin?
Bu tip cihazlar hakkında hiç bilgim yok maalesef. Ne desem yalan olur yani. Bu kullandığım makinede bir kaç haftalığına arkadaşımdan ödünç aldığım bir makineydi zatem.

Sadece iki farklı seri powershot kullandığımı ve ikisininde kullanımlarının oldukça rahat olduğu söyleyebilirim.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 14 Aralık 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
Bu nasıl bi yurtun balkonu neresi burası?
Minibüslerin keyfi geçtiği, dağ başında bir yurt : p

Her yere uzak ve hiç bir şey yok. Kaydolurken vaadedilenlerde dahil. Heh : )[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl bir yurt manzarasıdır bu bı acıklık getır bu olaya artık :)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol togi : )

Angelotti, bir arkadaşım da shire'a benzeterek bir yorum yapmıştı. Aynı kişimisiniz acep ? : )

LoWNeR Zopic değil Zopik hocam : ) Çanakkale'deyim bu arada.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Conan'la tanışıklığımız yok :p ama makine Canon Powershot A60. Pek yeni olmayan basit bir dijital makine. Ve evet ben çektim.

Pek becerebildiğim işler değil aslında. Balıma denk geldi diyecem ama farklı zamanlarda aynı makineyle oldu :))[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Canon olacak tabi o:) Resim demicem "Fotoğraf "dememiz gerekiyor:P gayet başarılılar bence.Birinci fotograftaki manzara çekimi güzel.İkinci fotoğraftaki enstantene ayarları iyi yakalanmış.Sanatsal olmaya biraz daha yakın olan bir fotoğraf..
Birinci fotoğrafa sözüm yok,yalnız ikinci fotoğraftaki "Çanakkale/Türkiye" yazısı bir kartpostala ait olabilir mi acaba?Ya da çekmiş olduğun bu fotoğraf saymış olduğum özelliklerinden dolayı sana ait bir fotoğraf olup da kartpostala da basılmış olabilir..Yorumlarını bekliyorum...[signature][hline]"Çamur mu sürmek istiyorsun başkalarının duygularına?Önce senin ellerin kirlenecek..
Suyla mı gidiyorsun bir başkasının yanan yüreğine ? Bu yürekte hep yerin olacak..."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...