Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz gruplar neler?

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

said:
PhalanX, 12 August 2003 12:41 tarihinde demiş ki:
-Power
Therion
-Black
Cradle Of filth
Rotting Christ
-Death
Children of Bodom
1)Therion power diil.gothic yada senfonik diebliriz.
2)Rottingde Black diildir.heavy dienler war ama brutal wokalde war.Cradle i zaten acıklamıorum pop.
3)Children Of Bodomu deathe koymak ayiptir.Katıksız Black Metal.
[hline]Just gris..
[hline]It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Belphegor, 12 August 2003 09:33 tarihinde demiş ki:
Korn,Metallica ve C.O.F[hline]flyblast, 05 July 2003 13:38 tarihinde demiş ki:
[/b]
Ramazan ayında yediği çörek bile questleri geri getiremezdi.

Hem Cof hemde korn dinleerek arkadasımız CoF in ne durumlara dustuunu gostermistir.Yazık...
Neler Dinlediimide yaziim bare:
1349
Abigor
Absu
Adorned Brood
Agalloch
Ancient Ceremony
Annihilator
Arcana
Asgaroth
Bal-Sagoth
Behemoth
Carpathian Forest
Catamenia
Darkthrone
Darzamat
Dissection
Einherjer
Emperor
Empyrium
Falkenbach
Immortal
Satyricon
Graveland
Gorgoroth
Siebenburgen
Lord Belial
Judas Iscariot
Mortiis
Nargaroth
Nazgul
Old Man's Child
Witchery
[hline]It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!

[Bu mesaj DarQeR tarafından 12 August 2003 13:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sataşmayı görür görmez ilk uyarıyı yapayım:

arkadaşımız herkesin ne grupları sevdiğini sormuş, kendininkileri de uslu uslu yazmış. bu threadin amacı da bu şekilde belirlenmiştir.

birbirinizin sevdiği/sevmediği gruplar ile ilgili "yapıcı olmayan" yorumlar yapmayınız, bunlar cıs'tır, tü-kaka'dır. bunlar bu trheadin geleceğini tehlikeye atan, bizi birbirimize düşüren davranışlardır. bunları yapan dopçiktir, kakamıktır.

sükunetli ve sakin, sevdiğiniz grupları yazarsanız, thread sahibi de, mod da, admin de, kullanıcı da mutlu olacaktır.

bakınız böyle:

--------------------

sadece ilk aklıma gelenleri (dolayısıyla bu aralar yoğun olarak dinlediklerimi) ve aşağı yukarı bütün parçalarını öyle ya da böyle sevdiğim grupları yazıyorum, yoxa yani, her hoşuma giden grubu yazsam, DB patlayabilir :P

the sisters of mercy (her zaman her yerde, her koşulda, HASTASIYIM!)
anathema (dönem dönem hastası, genelde fanıyım)
ministry (bu aralar baya hastasıyım, şahane!)
wumpscut (kafam gürültü kaldırabilecek gibi olduğunda hoşuma gidiyo..)
bauhaus (babalar!)
aphex twin (fazla "deneysel" olmayanları pek hoşuma gidiyor)
rechenzentrum (yeni yeni seviyorum bunları)
infected mushroom (neden bilmem ama seviyorum, halbuki pek arabesk :P)
the smiths (yeni yeni seviyorum, geç olsun güç olmasın)
switchblade symphony (bazen hoşuma gidiyo bööle pamuk sesli dantelli kadınlar)
the gathering, theatre of tragedy (eskiden hastasıydım, şimdi ara ara bulaşık yıkarken filan eşlik etmek için dinliyorum daha ziyade :P)
cradle of filth (hehe, hala ilk albümü sviyorum, diğerlerini sevmiyorum artık. sanırım ilkini sevmem de nostaljik olmasından)
paradise lost (lan nasıl unuttum, ilk göz ağrım, uğruna en çıldırdığım gruptu bi dönem. ama o dönem geçti. geçenlerde konserlerine gittim de, yarım bırakıp çıktım, o kıvama gelmişim yanlışlıkla :P)
my dying bride (eskileri -3. albüme kadar- severim, ama artık pek dinlemiyorum)
led zeppelin (pek severim, pek basictir, pek şahanedir, iyi hisler verir bana)

bu aralar bi de gary numan, front 242, kraftwerk filan gibi babalara taktım, araştırmalarım devam ediyor...

bu kadar yeter sanırım şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

Judas Priest
Iron Maiden
Dream Theater
Black Sabbath
Ozzy Osbourne
Guns'N Roses
Manowar
Pink Floyd
Queen
Megadeth
Metallica
Alice in Chains
The Smashing Pumpkins
Dio
Alice Cooper
Katatonia
ACDC(az daha unutuyordum)
Iced Earth
Led Zeppelin
Rhapsody(süüppperrrr)
Sentenced
3 Doors Down
Anathema
Sister of Mercy
Nigthwish
Paradise Lost

Unutup da yazamadıklarım vardır. Aklıma gelince yazarım.[hline]There's a heaven above you baby...

[Bu mesaj -Melancholy- tarafından 12 August 2003 13:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İnatla hala daha Helloween delisiyim pek severim özüdür bi sürü türün müziğin akımın.
Judas Priestde aynendir.

Bunun haricinde zamanın akışında her insanın değişmeye mecbur oladuğu kadar zevklerde değişmeye mecburdur bunu kabullenerek dinlediğim, keşfettiğim bir sürü grup var bir çoğunuda asla dinlemekten vazgeçmem.

Tüm zamanlar kategorisi diye bakarsam asla vazgeçmeyeceklerim şöyle

Asia
Queensryche
Marillion
Fates Warning
Amorphis (ne yaparlarsa yapsınlar beğeniyorum bir şekilde)
Opeth

Bunlar dışındada dinlemekten zevk aldığım iç gıcıklayan Doom grupları var bir takım

Beseech
Lacrimas Profundere
Lake of Tears
Agalloch
Mithotyn

Birde bir dönem dinlediğim artık sadece güvendiğim grupları dinlemeye devam ettiğim Thrash ve Power türü var

Testament
Running Wild (çok severek dinlerim her şarkısını yıllardır)
Motörhead
AC/DC (buraya koyulurmu bilmem ama saf eğlencedir.)[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

dream theater
anathema
my dying bride
nightwish
lake of tears
the gathering var tabi ..
within temptation
lacuna coil
gregorian
blackmore's night

soad a da bayılırız
bunlardan ayrıca korn .. biraz katatonia
bg yi de söylemeden geçmek olmaz

biraz rock dersek
nirvana
radiohead
red hot
HIM

türkçe olmaz denmediğine göre
mor ve ötesinden de vazgeçmem[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Katatonia da dinliyorum Zülfü Livaneli de, Children of Bodom da dinliyorum Moğollar da, Opeth de Vivaldi de... Nedir yani bu iki farklı tür görünce "aha bunu dinleyen adam bunu dinleyemez" mantığı anlamıyorum. İsteyen istediğini istediği kadar dinler, siz bir adama dinlediği müzik konusunda yıkıcı yorum yapamazsınız, yok böyle bir hakkınız. Anlayın artık şunu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Etos, 12 August 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
Ben Katatonia da dinliyorum Zülfü Livaneli de, Children of Bodom da dinliyorum Moğollar da, Opeth de Vivaldi de... Nedir yani bu iki farklı tür görünce "aha bunu dinleyen adam bunu dinleyemez" mantığı anlamıyorum. İsteyen istediğini istediği kadar dinler, siz bir adama dinlediği müzik konusunda yıkıcı yorum yapamazsınız, yok böyle bir hakkınız. Anlayın artık şunu.

+1
helal ve eyvallah[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Etos, 12 August 2003 17:06 tarihinde demiş ki:

Dinleyemez sewgili kardesim.cunku bmnin felsefesi farklıdır zulfu livanelininki farklı.sende bunu anla![hline]It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

metallica, opeth, blind guardian, nirvana. her türden müzik severim. Ama bunlar1n içinde en sevdiim metallica d1r[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 12 August 2003 20:29 tarihinde demiş ki:
Kesinlikle Sentenced! Kesinlikle :yapma:[hline]Legbra - The interpreter of gods. Only he can translate peoples prayers and transmit them to the invisible powers.
evet unuttum sentenced 1n da güzel sark1lar1 var.Örnek:Killing me killing you, farewell, suicider[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer

Sosyal ağlarda paylaş

Dipnot: bi nedenden dolayi (anlamadim) alfabemizin 11inci harfi olan "i" nin noktasizi na bastigim zaman 1 ç1kk1yo. Neden anlamad1m. Sinir olanlar varsa özür dilerim.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 12 August 2003 20:36 tarihinde demiş ki:
Dipnot: bi nedenden dolayi (anlamadim) alfabemizin 11inci harfi olan "i" nin noktasizi na bastigim zaman 1 ç1kk1yo. Neden anlamad1m. Sinir olanlar varsa özür dilerim.

tam da sinir olmuştum neden böyle yazıyo bu karizma mı yapıyo diye, iyiki açıklama yaptın, güldürdün beni burda :)[hline]Legbra - The interpreter of gods. Only he can translate peoples prayers and transmit them to the invisible powers.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...