Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American History X

Head

Öne çıkan mesajlar

çok güzel bir filmdi,gerçektende sonu çok kötü bitiyordu(filmin sonu dandirik anlamında demiyorum)yazık o çocuk boşuboşuna ölüyor,gözlerim dolmuştu.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

super filmdi harbi
o zenci sahnesinin abarti halleri bu arda ''irreversible'' die bi filmde var..adamin kol kirmasi ve yangin söndürme tüpüyle kafasini ezmesi sifir sansürle....
türkiyede gösterime girermi bilmiyorum...
monica bellucci nin filmi.cannes film festivalinde gösterildiginde izleyenlerin bir bölümü dayanamayip hemen filmin basinda terk etmislerdi salonu...[hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 22 November 2003 19:01 tarihinde demiş ki:
super filmdi harbi
o zenci sahnesinin abarti halleri bu arda ''irreversible'' die bi filmde var..adamin kol kirmasi ve yangin söndürme tüpüyle kafasini ezmesi sifir sansürle....
türkiyede gösterime girermi bilmiyorum...
monica bellucci nin filmi.cannes film festivalinde gösterildiginde izleyenlerin bir bölümü dayanamayip hemen filmin basinda terk etmislerdi salonu...[hline]UYKUM VAR!

günaydın sabah oldu bizim burda ..
hoca o senin dediğin film geçen sezon tr de gösterime girdi ve yer yerinden oynadı bile :D[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ouz_UFO, 26 June 2003 01:39 tarihinde demiş ki:
seyrettim o zencinin ağzını kaldırıma dayayıp ensesine tekme yemesi iğrençti yaa[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:
En iyisi tuzla'da... Ben zamaninda orada yapmi$tim..yeterince uzundu =)

A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)

benım en sevdıgım sagne o ıdı
bu fılmı seyrettıkten sonra nazı ablemını bende sovme olarak yaptırma ısteyı dogdu :)[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım....
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...