Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

runescape sorunu

druenler

Öne çıkan mesajlar

bu oyunu bir turlu calistiramadim. farkli java versionlarindan farkli cozunurluge kadar her kombinasyonu denedim (hatta ip sorunu olabilir diye proxy felanda denedim). bikac arkadasa daha soyledim ayni sekilde onlarda giremedi.

herhangi fikri olan var mi?[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Nation: Orc
Server: Diez
Status: Satilik

bedava kosp
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunun nasıl olacağını biliyordum da unuttum hatırlaynca yazarım ayarları :P ama internet özelliklerinden bişiler yapıp bi kaç şeye izin veriyorduk sanırım yanlış hatırlamıyorsam :)[signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı hatayı bende alıyorum.Bulabilirsen iyi olur şu ayarı :-) Meraktan iicene hırs yaptım :P[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..Listem
Efsane topic
La Gazette De Lo İnternetto ' nun yazısına göre " Türkiye de internet bağlantıları min. 100mb ye yükseltilecek fiyatıda 31 ytl olacak . Bana bu bağlantı çok diyen kullanıcıları da düşünen TT onlar için 2mb ve 4mb gibi düşük bağlantı hızları brakacak ve bu bağlantıları almak isteyen kullanıcılarına değeri 2000$ olan bilgisayar verecek . Bu düşük tarifelerin fiyatlarıda 10 ve 13 ytl olacak . "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeIlow, 26 Kasım 2005 09:12 tarihinde demiş ki:
Ben bunun nasıl olacağını biliyordum da unuttum hatırlaynca yazarım ayarları :P ama internet özelliklerinden bişiler yapıp bi kaç şeye izin veriyorduk sanırım yanlış hatırlamıyorsam :)

hmm eger bunun gibi bi sorunsa cozulur. ama error mesajindan da bi halt anlasilmiyor. herifler bastan savmislar. "user oyuna girerse oynasin, giremezse direk su gif'i cikart" gibi bi code yazmislar.[signature][hline]Nick: Roguenler

bedava kosp
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
valla arkadas bayagi eskilerinden, bu gmlerle felan msn muhabbetinde bi adam. benden neler yaptigimi, isp'leri vs.. cok genis bilgiler istedi bende yolladim. msn'den felan sormayacam dedi bilgilendirmem lazim diye, yani ciddi bir sekilde konusacak. acin portlari! durduramazsiniz! turkiye geliyor!!! (bu gokdeniz neredeee var ..)[signature][hline]Nick: Roguenler

bedava kosp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...