Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Exorcism of Emily Rose... Ayni korku ogesini harmanlayip geri sunmak mi?

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

Az once Trailer ini izledim....
Hollywood bikmadi mi bu tur filmler yapmaktan, hep ayni seytan efeklerini kullanmaktan...
Adamlar The Gregorian Chanting Monks a para kazandiriyorlar bu sayede...
Bir de bunun uzerine gidip IMDB 7.8 veriyor...
Trailerini arayan varsa..
http://www.imdb.com/title/tt0404032/trailers[signature][hline]Bal adam...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
En son şeytan filmini inanılmaz ciddi bir salonda izledigim halde insanlar dayanamamış gülmeye başlamıslardı.Konu klişe işleyiş kötü artık ne diye yapıyorlar anlamadım millet de saçma olduğunu bile bile gidiyor kısır döngü bu film ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
nileppezdel, 20 Ekim 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
Hep aynı. Gına geldi şeytan filmlerinden. Bi de gerçek hikaye diyip halkı bunlara inandırıp, kiliseyi güçlendiriyolar.

Ayrıca imbd'nin bütün puanları doğru olmuyo.

yalniz filmde anlatilan sey tamamen gercek olmasada fragmandan gorduklerim kadariyla bazi seyleri koymuslar. gercekte kizin adi anneliese michel almanyada bu kiz ve 70lerde oldu kiz hatta gunde yuzlerce kez dizlerinin ustune comelip kalkmaktan hep yara olmus dizleri falan sonra gene 70lerde sanirim temmuz ayinda olmus. ha mesela exorcisme inaniyomuyum ? hayir yani hristiyan olsam belkide Kuran'da "Allah istemedikce Seytan kula zarar veremez veya mudahale edemez" ayeti vardir , sonuna kadar guvenirim :P[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.

[Bu mesaj Disappear tarafından 29 Kasım 2005 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ruh cıkarma benden sorulur bu bir

ikincisi fragmandan fantastik bir havası olacagı nı hissediyor ancak film cogunca mahkeme koridorlarında gececek.Modern bilimin bir kolu olan adalet sistemi nin inac sistemi ile ile olan surtusmesini inceleyen agır bir film olacak bana gore...[signature][hline]I want your Soul
Soul Collector
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 29 Kasım 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
said:
nileppezdel, 20 Ekim 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
Hep aynı. Gına geldi şeytan filmlerinden. Bi de gerçek hikaye diyip halkı bunlara inandırıp, kiliseyi güçlendiriyolar.

Ayrıca imbd'nin bütün puanları doğru olmuyo.

yalniz filmde anlatilan sey tamamen gercek olmasada fragmandan gorduklerim kadariyla bazi seyleri koymuslar. gercekte kizin adi anneliese michel almanyada bu kiz ve 70lerde oldu kiz hatta gunde yuzlerce kez dizlerinin ustune comelip kalkmaktan hep yara olmus dizleri falan sonra gene 70lerde sanirim temmuz ayinda olmus. ha mesela exorcisme inaniyomuyum ? hayir yani hristiyan olsam belkide Kuran'da "Allah istemedikce Seytan kula zarar veremez veya mudahale edemez" ayeti vardir , sonuna kadar guvenirim :P

ne yani hristiyanlar inanıomu diosn ...şeytan die bişe yoktur arkım şeytanın olduu yer tanrının olmadıı tek yerdir;) ayrıca inanmamana saygı duyuyorm ama artık bu olaylar inkar edilemicek kadar duyulmaya başladı.. vatikanında bu olaylar üzerine papaz yetiştirmee başlamasıda bunun bi kanıtı bence;)[signature][hline]GET RİCH OR DİE TRYİN
proud to be armenian
Sosyal ağlarda paylaş

said:
punishment, 04 Aralık 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
ne yani hristiyanlar inanıomu diosn ...şeytan die bişe yoktur arkım şeytanın olduu yer tanrının olmadıı tek yerdir;) ayrıca inanmamana saygı duyuyorm ama artık bu olaylar inkar edilemicek kadar duyulmaya başladı.. vatikanında bu olaylar üzerine papaz yetiştirmee başlamasıda bunun bi kanıtı bence;)

inanç meselesi. Benim inancıma (İslam)'a göre şeytan vardır ve yaratılmıştır. Kur'an-ı Kerim'de açık açık anlatılır. Dolayısıyla film konusunu inanç tartışmasına çevirmenin amacının gerekli olduğunu düşünmüyorum... (ne cümle ama :D)[signature][hline]Nemo est liber qui corpori servit.
[b]International Youth Informatics Society
Sosyal ağlarda paylaş

Hey allahım yazmıcaktım ama sinir oldum. Ya gerizekalı serefsizler birde true based story diyolar , lan tamam onada tamam bari filmde Devil demesinlerde demon desinler direk devil diyolar. Seytana sempati yok yanlış anlaşılmasın (zaten düşmanına bile saygı duy demişler)lucifer Koskoca tanrıya meydan okuyan meleğin işi gücü yok bir tane insanla uğraşıcak birde eski exorcist lerden bilirim zar zor ele geçirir bu kadar güçsüz . hey allahım ya bari demon diyin inandırıcı olsun, !!![signature][hline]Shake it once, that's fine, shake it twice that's okay.
shake it 3 times your playing with yourself again.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
punishment, 04 Aralık 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
bu konu için başlık açmıştım ztn zahmet etmişin:)

Konuyla alakasız ama gözüme çarptı :
ermeni olmaktan gurur duymana kimse bir şey diyemez ama bunu Türkiye'de "milliyetçilikle" alakasız bir forumda yazman alakasız geldi.[signature][hline]Retired Commander
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...