Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geri dönüş öncesi sorular :)

Quo-Vadis

Öne çıkan mesajlar

en son iş yogunlugu nedeni ile accountu cancel etmiştim.
şimdi actırmayı düşünüyorum tekrardan.
bir iki sorum olacak.
Karakter adı - Ahura
en son (caldariyim bu arada) misille baya bir nerf lenmişti.
Şu an ki hali nasıl ?
PvP icin en optimal weaponlar nelerdir.?
oynamaya hala deger mi , yoksa gittikce bozuldu mu ?

neye soruyorsam :) , pod lanmak alışkanlık olmuştu bir ara.

da yeni çeşit madenler cıktı mı ? large mining barge pilotuyum aynı zamanda, kazacak yeni bir şeyler var mı ?
bir de bu arada eski tanıdıklardan oynayan var mı hala ? kaldı ise tabi .
[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.

[Bu mesaj Kraaz tarafından 11 Aralık 2005 22:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Kraaz tarafından 11 Aralık 2005 22:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla senin dönemi bilmyiorum ama... 6 aydır oynuyorum. bi tane büyük patch gördüm. ancak cok kısa bi sure icinde ( 10 gun kadar) tekrardan yeni bi patch geliyo. yeni gemiler.. yeni silahlar. yeni industry skilleri... bence ilgini cekebilir.

CSCE - Your best chois
-Echos of Space-
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gordugum kadariyle bu oyunun guzel bir yani bu. Surekli bir degisim var, yeni seyler ekleniyor, ancak oyunun temel yapisi, cekirdegi degismiyor. Oyuna yabanci hissetmiyorsun kendini. O zaman hoslandiysan simdi de hoslanirsin bence. Sanirim su an oyun tarihinde gordugu en yuksek sayida oyuncuya sahip. Yani isler kotu gidiyor denemez.[signature][hline]Basat-Galaxian Corp.-Gallente Federation (EVE)
Camoka (EQ, EQ2, SWG-Corbantis-Yakinsehir)-Emekli
Sosyal ağlarda paylaş

Dur downloada başliyim ben o zaman : )
Miner / warrior geliyor sıkı durun :)
Ravenim ne yapiyor acaba merak ettim ,
Hangarda paslanmıştır mubarek.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

welcome back ahura diyim o zaman :)
oyun hala süfer, oynanacak tek mmo bence su gunlerde sizi günlerce bi dangina kilitleyen kısır döngüsü olmayan bi oyun
yapilmiş en iyi mmo olainada katiyiorum

bu gece kızıl ayın yükselisini izlicess hep beraberrr senide bekleriz..

(bu arada artık 19bin kisi var artık serverda :p )

optimal weapon die bisi yok her silah tipi kendisine göre dezavantaja - avantaja sahip sahip
kullandigin gemiyle düsmanina kadar degisen tipler gecerli
ama su son patchden sonra hangi gemi dersen ishtar la cok can yakicak gallente pilotlari :) 2.5k hpli extra hizli dmg imporvementli.. bilmiyorum :)
ve hala dronerlar aglio cık cık

[signature][hline]
"All those moments will be lost...In time...like tears...in rain." /Bladerunner

Deviant

[Bu mesaj Creel tarafından 15 Aralık 2005 19:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehah oyunu yeni download ettim, şimdi de patchi download etmek gerekecek anlaşılan, hay ben boyle şansa.
19k az da değilmiş , baya büyümüş .en son 12k barrier broken haberini hatırlıyorum, oda normal zamanda serverde 9k civarı bir şey vardı.
Manticore im le biraz gezeyim etrafta , en son guristas cloaking device ı vardı üstünde,Yıldız sistemlerini araştırayım biraz :)

Op bak aklıma gelmişken , bir soru daha sorayım.
Aldıgın , safe spot , gate waipointleri ,ıvır zıvır oyunda mı serverde mi saklaniyordu ?
Server side saklaniyorsa iyi, baya vardı zamanında.
ama oyunda save dosyası halinde saklaniyorsa ise yandık o zaman.
Red moon downloadına hazıralanyım ben .[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...