Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

küçüklüğün unutulmaz tatları,heycanları,kapış var!

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Futbolcu kağıtları ve taso oynamak, tabii ki turbo sakızını unutmamak lazım. Erik ağaçlarına ve kiraz ağaçlarına dalma, yasak olan yerlere illa ki girme ve imam kızsa da camiinin minaresine çıkıp manyak gibi bağırmalar.
Ah ahh[signature][hline]Seni Senden Başka, Kimse Affedemez... Minke
(,,.(
(=' :' )
(,(" )(" )
Sosyal ağlarda paylaş

bizkomando oyunu oynardık 20 kişi suratımızı boyar damların ustunde atlardakı boyle 1 metre yukseklıkde 1 metre aralıklarda karsıya atlayanlar kral olurdu ehehe sımdı bacagımı uzatsam onu gecıor
birde erik agacı yerinee seftali agaclarına dalardık o yuzden düsüp dislerimi kırmısdım :lol: halada kırık ortaları 1 ark wardı bizden büyükdü 13 yasında babasının mercedesi wardı felan onların ciftliginde arabaya 10 kisi binip gzerdik o zaman araba icinde 10 dk turat attıgın zaman 2 hafta boyunca millet biribirne anlatırdı ...
daha sonra demisdimya komandoculuk olayları boyle eski evlere girmeyi severdik yıkık evlere felan herkezin elinde ya su tabancası yada herkezde yokdu bu boncuk atan tabancalardan ( ovunmek gıbı olmasın 1 koleksıyonum wardır gorsenız orduya yeter) onlar la birlikde girerdik evlere sürekli yıkık yerleri iyicene yıkardık sonra o evi clan diyim artık :D yada herneyse guildde olabilir o tavırda clanın evi yapardık bir gün cok kotu bır olay oldu o sahiplendigimiz evlerden birinde 8 yasında bir cocgua tecavuz etmısler erkekler hemde erkek cocuguna o gunun aksamı ogrendıgımde hep 2 gun boyunca ruyalarıma gırdı korkdum felan sonra ben o evlere birdaha gidmedim ama hala o olayları ozleyen tiplerdenim ahh keske soyle 10 11 seneye donus olsada tekrar yasasak ama 18 in olaylarıda farklı ya :D kızlar felan :lol:[signature][hline]Painki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...