Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GUN

Apache

Öne çıkan mesajlar

Outlawsdan sonra aç kalmıştım bu tarz oyunlara.Demin gittim,gördüm,aldım.Birazdan yükleyeceğim altı patları kovboyların ve kovboy geçinenlerin üstünde patlatmayalı uzun zaman olmuştu.Tam oyunun sistemini bilmiyorum ancak oyunun önceki trailerını izlediğim kadarıyla oyunda tamamiyle özgürsünüz ve istediğiniz yerde istediğiniz terörü estirebiliyorsunuz fable ın westernleşmiş hali diye bir rivayet var.Birazdan yüklediğimde daha ayrıntılı bilgi verebileceğim,heyecanlıyım umarım güzeldir.[signature][hline]shinsetsu desu..

hordebab
Sosyal ağlarda paylaş

Max payne gibi birşeymiş galiba.Yani görüntüler o türmüş.Ekranda fazla janjanlı şeyler varsa söyle almıyayım , ama gözü bozucu şeyler yoksa hemen gidip alırım beklıyorum.[signature][hline]Name : Sphere
Nation : Karus
Class : Roque
Level : 70
Np : 50
Server : Ares 6
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel fakat ole buyuk bir özgürlüğünüz yok. Haa istediğinizi vurursunuz oldurursunuz gerçi ama ana bir senaryoyu takip etmek gerekiyor yoksa boş boş gezinip durursunuz. gerçi yan görevler war. işte wanted afişleri war sonra kasabaların şerifleri yan görevler veriyor gidip yapıyorusunuz her kasabada tüccar war silahlara upgareler yapıyorsunuz bunlardan. fln fln.. grafik bakımındanda cok iyi bir oyun değil. en eğlenceli kısmı at sürmek at sürüşü baya gerçekçi. zaten genelde at üstünde geçiyor zamanınız. o zamanın eylencesini veriyor yinede ama cok doyuruculuğu yok. Bende bir outlaws hayranı olarak outlaws ı ilk oynadıgım zamanki aldıgım zevki Gun ı oynarken alamadım farklı bir oyun Gun.[signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
- ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - !
Sosyal ağlarda paylaş

You've got manure for brains!

O değil de Gun'ı Gta gibin(Doom gibin türü gibi bu da sevgili eski geymşovcular)olarak düşünüyorum. Önyargı. Öyle mi ki?

Hayır yukarda nostalji yapmış arkadaşlar da ben de dayanamadım bi kaç nostaljik öğe koydum yoksa işim olmaz, i don't live in the past! meg vardı polat vardı, bilgisayarım yoktu gameshowum vardı ya... neyse öhhhrrmm![signature][hline]Hatırlar mısın bir aralar OSI' de etrafa para saçan onurlu bi mage vardı.... VERİN LAN PARALARI GERİ!

Trust in my self-righteous suicide.
I cry, when angels deserve to die.

Phann
- Daggerspine-Alliance / Exca-Hib
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
yannız anlayamadıgım bisey var 1gb ram , fx5700 de oynamaya calısıyorum grafik ayarları en dusukken bile feci kasıyor bu oyun. Grafikleri guzel olmasa da ne is anlayamadım ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya en zorda oynuyorum, negzel ilerliyordum ki şu yüzü çizik komutan boss çıkana kadar, adama kurşun işlemiyor. keskin nişancı tüfeğiyle kafasına kafasına vuruyorum yaklaşık şu kadar gücü gidiyor: "|"[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar gun'ı yükledim kısayoluna 2 kere tıklayınca önce siyah ekran gelip uzun sre bekletiyor sonrada mavi ekrana alıp restart atıyor. bilg. açılınca da sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı yazıyor. nedendir sizce?

sistem özellikleri: amd 2500+, 512mb ram, 128 mb gforce 5200[signature][hline]Bu memleket tarihinde Türk'tü, o halde Türk'tür ve ilelebet Türk olarak kalacaktır... M. Kemal ATATÜRK
66. madde: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...