Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need For Speed - Most Wanted

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

oyunda gerçekten neon yok galiba ben yüzde 25 deyim daha neon çıkmadı bide hikaye diosun da daha bende önemli bişey olmadı oyunun garip yani oyun bayık diosun ama gece 3.30 a kadar oynuyosun[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die

[Bu mesaj NoS tarafından 10 Aralık 2005 08:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 26 Kasım 2005 06:05 tarihinde demiş ki:
said:
h1v, 23 Kasım 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Bi arkadaş bonuslara abanın demiş bencede , unique part almanıza gerek yok zaten başladığınız arabayla bitirmiceksiniz.Alın arabasını fazladan para falan veriyo bazen arabanızı değiştirin.Güzel bişey alınca bi kaç unique le desteklersiniz zaten performance partsın çoğu açılmış olur.

iyide aldığımız unique upgradeler direk arabaya yapişmiyo zaten..

hatta açık bile değiller alamıyosunuz arabaya. performance dan sonraki seçenek olarak duruyolar kilitli. kaçıncıyı beat edince çıkıyo hatirlamiorm su anda..

sacmalik mutlaka parcalara abanin ki oyunu bitirdiginizde cok klas arabaniz olsun..

abartmayin..
abi pardon ama asıl sen saçmalama benim garaj da pink slip sayesinde 1 tane porsche 1 tane mustang 1 tane mercedes 1 tane de 6.yarışcının arabası duruyor sıkıldıkça araçları deiştiriyorum bence bonuslara abanın özellikle pink slip e bide bi sır bonuslarda pink slip tuturduktan sonra o kartı bi dahaki tur açmayın diğer ikisinden birinde oluyor pink slip[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NoS, 10 Aralık 2005 08:27 tarihinde demiş ki:
oyunda gerçekten neon yok galiba ben yüzde 25 deyim daha neon çıkmadı bide hikaye diosun da daha bende önemli bişey olmadı oyunun garip yani oyun bayık diosun ama gece 3.30 a kadar oynuyosun

evet oyunda neon yok. çünkü sadece gündüzde geçiyor. ayrıca modifiye seçeneği de daha az dikkat ettiyseniz vinyl falan hep a< kısıtlı üstüste vinyl takıp kendi şeklini yaratamıyorsun. oyun polisler üzerine kurulu[signature][hline]İnternet'in en oynak sitesi açıldı!
Prudent a.k.a Sorrowful
Sosyal ağlarda paylaş

v 1.3 patch

[spo1=Getirdikleri...]1. Fixed problem with user not being returned to the offline main menu when losing
their connection.
2. Users are no longer returned to the offline main menu after a LAN race.
3. Fixed host hanging in an empty game room after exiting a race.
4. Users are now able to find LAN races created through Quick Race.
5. Fixed issue where the game will softlock and lose focus when clicking on 'Continue' in the [create new account]
screen when information is entered but not confirmed in one of the first four fields.
6. Corrected number of laps in Knockout race event in Blacklist 15.
7. Fixed problem where users are disconnected from LAN after finishing a race.
8. Fixed issue with backround disappearing when mouse clicking the 'Statistics' button during the Hurry Up timer.
9. Fixed a crash in the Foreign Registration Alert screen if the user clicks the back button.
10. Fixed a crash when backing out and re-entering the Rap Sheet using the mouse.
11. Clicking the back button during the Rap Sheet intro now returns the user to the Main Menu.
12. Fixed issue with the interior of the car sometimes disappearing during gameplay.
13. Fixed performance parts not showing up unless profile loaded.[/spo][signature][hline]:rock: Kings Of Metal .:. :rock: Orphaned Land .:. :rock:
- ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net - ! - DIABOLICAL

[Bu mesaj Eldarduil tarafından 11 Aralık 2005 23:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 12 Aralık 2005 01:14 tarihinde demiş ki:
daha %18 deyim ben yeni başldım oynamayada

şimdi ben 911 i açınca nasıl alıcam onu?
şimdi golf gti var bende.başka araba alınca ona aldıklarım digerine geçiomu?
geçmiyor ama zaten porsche gibi bazı arabalarda zaten belli şeyler yüklenmiş oluyor bide tabi ki parayla :Dbaşka bi yol ise pink slip onu tuturabilirsen ki ben öyle yaptım alıyosun bnm araç da porsche handling tam araç süper[signature][hline] estranged
I never wanted it to die

[Bu mesaj NoS tarafından 12 Aralık 2005 15:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

6. - 5. adamdan sonra sanki bayıyo biraz oyun... bounty kasıyosun 10 dakka kaçıyosun polisten bi an dikkatsizliğine geliyo yakalanıyosun... kadın dövüyo bide tam sinir bozuyo :)[signature][hline]60 Orc Warlock @ Burning Legion
60 Elven Warrior @ Shadow Moon
/cheer

[Bu mesaj Quel-Thul tarafından 12 Aralık 2005 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capul, 13 Aralık 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
Bounty yapamıyorum diyen arkadaşlar bi 3 dakka 5. seviyede pursuite girsinler...milyonlar havada uçuşuyo...

Asıl beni kasanlar milestonelar...benim de bitirmeme 2 herif kaldı bitirip de kurtulayım daha civIV var sırada...

Nerden giricem 5. seviyeye ? bana para lazım gerçi.[signature][hline]
Asker vurulduğunda değil, unutuldugunda ölür..

DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capul, 14 Aralık 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
Blacklistte en az 3 olman lazım 5e geçmek için...Para için de basit bi toolbooth ya da speedtrap yarışı kestir gözüne, arabanı ona göre tune et ve devamlı o yarışı oyna 15-20 defa fln,para içinde yüzersin....
ben 4.ken 5 yıldıza çıkabiliyodum bide bişey sorucam cross çıkınca arabayı kurtaramıyo muyuz?[signature][hline] estranged
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...