Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sırlar Dünyası?

Frasier

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar çoğunuz bilirsiniz televizyonlarda Sırlar Dünyası olarak bildiğimiz ve hayatımızda olabilecek gerçekler vardır. Ve Belkide şahit olduğunuz inanılmaz anlar olabilir. İsterseniz sizlerde şahit olduğunuz Sırlar dünyasını burada anlatın?

İlk anlatım benden.

Deprem zamanından sonra prafabriklerde kalıyoruz. Arkadaşlarla futbol oynayacağız ama üzerimde para kalmıs. Koyacak yer var ama insanlar dolu etrafımızda güvende olmuyor. Herneyse sonra şotrumun cebinde tutuyorum parayı o kadar da dikkat ettim düşmesin diye ama nasıl olduysa 2 milyon lira yı düşürmüşüm. Aradım aradım bulamadım. O para ilede akşam olduğunda çarşıya ineceğim ailemin yanına gitmek için. O gece akrabalarda kalacaktık. Ne yapacağımı bilmiyorum düşünüyorum düşünüyorum aklıma bişey gelmiyor. En sonunda yürümeye karar verdim. Baya bir yol gitmem gerekecekti. Ama buna mecburdum. Sonra yolda giderken elimi cebime attım ki baktım 2 milyon cebimde. Çok şaşırmıştım. Ama önemsememiştim. Şimdi aklıma geldiğinde hala şaşkınlıkla nasıl olduğunu düşünürüm.

Bazen bu gibi değişik şeyler insanın başına gelebiliyor. Peki sizin başınızdan geçen neler var?[signature][hline]Gerçek Taraftarın Sitesi Sakaryaspor / Tatangalar >>
O Bir SakaryaLı >>
Sosyal ağlarda paylaş

bigün cebimde minubus paramla eve donmek üzere yürümeye başladım. elimi cebime attım param duruyodu. 1 demir YTL, 2 tane 10 ykr seklindeydi param. neyse elimi diğer cebime attım ana??! 1 demir ytl, 2 tane 10 ykr'da orda var! dupe yapmış gibin oldu bi hoş oldum. sora paraları çıkarmak istedim önce soldakini çıkardım sora elimi sağa attım aaa para yok. noluyo noluyo derken 2 elimide cebime soktum bide baktımki ellerim içerde birbirine kavuştu. meğersen cep tekmiş. tabi bunun konuyla ne alakası var galiba yok ama öle bi anım var anlatayım dedim :P[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Monk of Bodom (Mo/W)
Elessar Kabraxis (R/N)
Yirtik Rahibe (Mo/Me PvP Healer)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xenocide, 14 Aralık 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
bigün cebimde minubus paramla eve donmek üzere yürümeye başladım. elimi cebime attım param duruyodu. 1 demir YTL, 2 tane 10 ykr seklindeydi param. neyse elimi diğer cebime attım ana??! 1 demir ytl, 2 tane 10 ykr'da orda var! dupe yapmış gibin oldu bi hoş oldum. sora paraları çıkarmak istedim önce soldakini çıkardım sora elimi sağa attım aaa para yok. noluyo noluyo derken 2 elimide cebime soktum bide baktımki ellerim içerde birbirine kavuştu. meğersen cep tekmiş. tabi bunun konuyla ne alakası var galiba yok ama öle bi anım var anlatayım dedim :P

işte olay budur :D

bide bu konu vizyonla ilgili değilki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...