Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Spor Servisi istifa etmiş

dooman

Öne çıkan mesajlar

Yaw biz hepten çekilelim clden üke olarak. İlker Yasin anlatırsa nelere olur bi düşünebiliyor musunuz?

0-1 Türk takımı yenmektedir. Dakika 90 olmuştur artık. İlker Yasin " işte bilmem nereyi şöle yendik şöle fethettik, bekle bizi kupa" derken hemen ardından "aman, aman çocuklar, aman, aman, ve ne yazıkki golü yiyoruz sayın seyirciler" der.

(benzeri Türkiye-Danimarka maçında yaşanmıştı)[signature][hline]Kuzgun'dum ben.Ondan evvel de Bugvan...
Ağır ağır, yavaş yavaş...
Saplık nedir, ne değildir?
Sosyal ağlarda paylaş

izliyoduk telegolu ya.eglenceli oluyodu[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

:(
Ne kadar üzüldüm anlatamam, Adnan Aybaba saçmalasın, Ziya Şengül bozsun,
Serhat Ulueren ölünün gorundan haber çıkarıp milletin başını yaksın.
Özledim ya :([signature][hline]Kırlara ilk kar düştüğü zaman, ölümünün ne güzel olduğunu sevdim seni içimde öldürdüğüm zaman...
Güzel, Özlü Sözler Arşivi by insighT a.k.a AthleT
Sosyal ağlarda paylaş

ne dıyo ya bu embesil herif ?!!?! yok insanlar aptal maça gelıcek falan yok galatasaray ayıp falan herife ne ya aptalmıdır gerizekalımıdır nedir

silmeyin msj ımı lütfen allahın aptallarını spor servısı başkanı yapanın taa[signature][hline][b]Sevda çeker yalan olur sonra sokar yılan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...